Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+34
DINAMO_ADDY
laurentiu
RalleX
Tofi
PeacEMakeR
Vlad Alexandru
dalv
andreutza:*
sarpe
arvanezu
Criss-Angel
bogdan dinamo 18
waingro_boss
Luk
Snoop Dogg
Thorn_1000
~Death~X~
2 Pak
O_o
VBoy
chaos
-=LcM-=*bilibao*gabi
diabolicul
ready4war
NiceKiller
memo
Nesimtzithu
DrAk0n
Georgel
Joannyta
Lion
murdoc
Pustiu'
kuddo
38 participan?i

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Sondaj

    Sunteti de acord ca acest server sa fie parolat (citeste postul de mai jos inainte de vot) ?

    [ 19 ]
    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Bar_left30%Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Bar_right [30%] 
    [ 44 ]
    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Bar_left70%Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Bar_right [70%] 

    Total voturi: 63
    Sondaj inchis
    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Joannyta 29.09.08 16:04

    Observ un nou motiv care apare PRO parolare...faptul ca adminii nu sunt roboti si ca ei vor sa joace iar prin parolare vor putea juca si ei (saracii What a Face )
    Adminul nu e o obligatie, nimeni nu te obliga sa fi admin. E o responsabilitate si tu alegi daca o vrei sau nu.
    Nu am vazut nici un admin sa se planga ca el nu joaca, atata timp cat e alegerea lor. Uitati-va la cereri admine si veti vedea ca e plin Wink
    Votul meu ramane nu...
    Luk
    Luk
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 35
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 27/06/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Luk 29.09.08 16:21

    eu de exemplu sunt de pe extern,,sh mi-ar parea rau sa nu mai pot intra,,de parola nici nu mai vorbesc ca nu cred s-o vad vreodata,,
    R-s: NU
    waingro_boss
    waingro_boss
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 165
    Varsta : 50
    Localizare : constanta
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 05/08/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de waingro_boss 29.09.08 18:17

    nu, si sunt de aceeasi parere cu murdoc.ce farmec ar mai avea admini pe servar.
    bogdan dinamo 18
    bogdan dinamo 18
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 32
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 20/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de bogdan dinamo 18 29.09.08 18:48

    da sunt de acord... Very Happy Wink
    Criss-Angel
    Criss-Angel
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 109
    Varsta : 31
    Localizare : Drobeta Turnu Severin
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 02/09/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Criss-Angel 29.09.08 18:59

    Nu vreau sa fie parolat srv pentru ca se va reduce nr de jucatori si nu o sa mai fie asa distractiv. Smile
    arvanezu
    arvanezu
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 21
    Varsta : 43
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 28/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de arvanezu 29.09.08 19:04

    baieti va zic sincer : il parolam = decimam jucatorii , nu il parolam ramanem o familie unita si prospera !!!! PAREREA MEA !!!! Exclamation afro
    sarpe
    sarpe
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 866
    Varsta : 34
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 25/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de sarpe 29.09.08 19:25

    eu am votat NU , deoarece s-ar diminua simtitor numarul de playeri, nu am mai putea descoperii admini buni in care sa avem, sa aveti incredere... asa cum si mie si celorlati playeri li s-au acordat sansa sa fie gasit servarul pe internet , ne-ati dat ocazia sa va cunoastem, sa ne simtim bine pe acest servar ... acum si noi trebuie sa le oferim o SANSA celorlati care vor mai intra (playerii noi ) .
    Sper ca-i bun motivul pentru care am spus NU, si in plus nici nu am vrut sa fiu printre aceeai care nu stiau parola Very Happy
    andreutza:*
    andreutza:*
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 32
    Localizare : cluj
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/09/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty a fii sau a nu fiii :)

    Mesaj Scris de andreutza:* 29.09.08 21:41

    [quote="kuddo"]Scrieti aici dece ati votat DA/NU ca sa nu luati ban![/quoteeu una sunt de acord pt ca nu or sa mai poata intra codati si asa o sa stim ca ajucam pe bune.....Smile
    adica mno cam ne stim care cum jucam cred eu...dar ar putea deveni o problema serioasa pt ca daca raman putini playeri nui mai asa frumos si devine monoton la un anume moment Sad...eu sper sa luati decizia cea mai buna ....puteti incerca si vadeti ce iasa Razz...doar cred ca puteti scoate dupa aceea parola nu??..daca nu merge treaba ...gata vam pupat :*
    avatar
    dalv
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 6
    Varsta : 49
    Localizare : Constanta
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 20/04/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de dalv 29.09.08 21:42

    Am votat cu << NU sunt de acord cu parolarea serverului >> iar motivele mele sunt fff multe.
    Totusi am o mare intrebare privind acest topic. Ce se intampla si cine face astfel de presiuni?
    Putem invata din astfel de propuneri si poate pe viitor vom putea asigura un server dedicat profesionistilor.
    Trag concluzia ca cineva a obosit si prefera o retragere cat mai discreta.
    Dalv
    Vlad Alexandru
    Vlad Alexandru
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 100
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 22/09/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Vlad Alexandru 29.09.08 22:43

    Nu trebuie parolat.
    Un sv privat chiar daca are 50 de jucatori fideli, nu se vor intalni pe sv prea des, unii au servici , altii sunt la scoala.Sv o sa aiba 4-5 juca max
    Daca nu mai sunt jucatori noi, si raman doar cei vechi automat nu vor mai exista admini prea multi, nu si-ar avea rostul.
    Multi dintre admini daca nu au ce bana se vor plictisi rau si vor disparea si ei.
    Berceni.servegame.com a ajuns la un anumit nivel, este cat de cat cunoscut, ar fi pacat sa il parolati.
    PeacEMakeR
    PeacEMakeR
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 10
    Varsta : 43
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de PeacEMakeR 30.09.08 7:56

    Salutare. Eu sunt de accord cu punerea parolei la server pentru a avea un joc plin de fun cu totii fara ca cei mai buni jucatori-admini sa stea sa supravegheze, in care codatii nu vor mai intra, adminii nu mai sunt necesari pentru ca ne cunoastem intre noi si nimeni nu mai face misto si abuz de admin. Insa intradevar o sa fie jucatori putini pe server si asta e un aspect negativ ce atarna greu pentru ca nu stiu daca serverul are clientela pentru a se juca 5 cu 5 macar cu parola. O idee ar mai fi ca serverul sa aibe si o parola temporara pe care sa o folosesca oricine pentru cateva minute pentru a vedea serverul a intra pe forum si a vedea care e situatia.
    Parerea mea e ca e un volum prea mare de lucru daca vreti sa faceti serverul cu parola pentru a mentine jucatori pe server. Cu toate astea, DA, as fi de accord cu parola din cauza fun-ul distrus de codati, a adminilor adevarati ce nu pot juca pentru ca trebuie sa supravegheze si a abuzurile de admin din partea celor ce cred ca stiu sa faca admin.
    Salutare
    PS Inca o data respect pentru cei ce tin serverul si pentru munca depusa
    Tofi
    Tofi
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 15
    Varsta : 46
    Localizare : Codlea-Brasov
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Tofi 30.09.08 12:14

    Mda.......scuze!
    Am votat inainte de a citi repercusiunile . Nici eu nu sunt de acord
    RalleX
    RalleX
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 44
    Varsta : 32
    Localizare : Romania
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/09/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de RalleX 30.09.08 12:28

    raspunsul meu este NU !!
    laurentiu
    laurentiu
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 201
    Varsta : 37
    Localizare : zimnicea
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 22/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de laurentiu 30.09.08 12:47

    nu sunt de acord pentru ca se pierd din jucatori
    DINAMO_ADDY
    DINAMO_ADDY
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 49
    Varsta : 30
    Localizare : JUDETUL GORJ
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 25/08/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de DINAMO_ADDY 30.09.08 14:31

    sunnu inpotriva deoarece daca intra codati admini trebuie sa la dea ban No
    GooD-LikE
    GooD-LikE
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 158
    Varsta : 31
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 27/07/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de GooD-LikE 30.09.08 20:04

    nu sunt deacord pentru ca vor scadea nr jucatorilor pe server si treaba cu alesu cui sa dai si cui nu este nedreapta intrun fel e bine fara codati ura dar ......parola se va comunica si altora si e greu sa stii care si cum parerea mea este ca nu e o idee buna
    eX-Some1
    eX-Some1
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 8
    Varsta : 36
    Localizare : Braila
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 26/09/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de eX-Some1 01.10.08 0:00

    kuddo a scris:Sunteti de acord ca acest server sa fie parolat ? Votati si raspundeti aici asa cum considerati.

    Situatii ce pot aparea daca votul va fi DA:
    Diminuarea codatilor si a anumitor persoane rău famate.
    Diminuarea numarului de admini la minim (fiind un server parolat....ce ar mai cauta codatii, evident si adminii).
    Doar ANUMITI useri vor primi parola pentru a juca pe server.
    Userii externi nu vor mai intra nici o data pe server.
    Unii useri de pe forum nu vor primi parola.
    Doar userii de incredere vor primi parola.
    Daca cineva ar face publica parola din userii de "incredere" ar trebui sa schimbam iar parola si sa o comunicam persoanelor respective (parola noua) si sa localizam persoana care a facut publica parola.
    Reducerea numarului de jucatori.


    Votati cu creieru nu cu prostia deoarece acest aspect poate avea efect benefic dar si negativ. Poti fi norocosul care primeste parola sau NU.


    Vot valabil 3 Zile.
    Votul meu nu conteaza fiindca vad ca oficial nu am dreptul sa joc pe server .
    Oricum sa va zic un lucru , un server privat = parolat al unui grup restrans .
    Un server oficial = 1 owner , admine pe bani etc etc
    Un server fara nici o inclinatie = berceni , din asta nu puteti castiga nici un ban , munca si efort depuse in zadar , visul tau kuddo sa intreci linkmania nu se va adeveri vreodata iar visul tau liviu sa fie cat mai multi admini si sa nu mai existe codati .. la fel..nu poti impiedica asta . Din pricina asta aveti nervi , ownerii , si va "descarcati" pe oricine , vorba aia , hai ca avem lume , avem in cine sa dam . Votul asa acum e o banalitate , e clar ca parolat nu ar avea sens si server oficial tot asa , diferente mari de gandire la owneri si de asta serverul nu va ajunge niciodata nicaieri , indiferent de cat de populat o sa fie .
    Poate va ajuta cu ceva ce am scris eu aici , fiindca nu am scris ca sa rad sau sa ma aflu in treaba .
    OnTopic : Am votat NU .
    liviu
    liviu
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 43
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de liviu 01.10.08 6:57

    Si unde crezi tu ca as vrea eu sa ajunga acest server???Cumva prin ...dar ma abtin...total gresit ceea ce ai gindit...altele sunt motivele si nu neam gindit niciodata sa intrecem pe cineva sau sa facem concurenta vreunei mari comunitati..am auzit-o si pe asta!
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de murdoc 01.10.08 10:20

    nu te pui cu maestru...pe toate le stie...peste tot se baga, dar nu stiu ce vrea sa demonstreze
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de kuddo 01.10.08 11:23

    Ignorati-l, nu-i mai dati atentie ca sa se simta important. Nu ne batem capu cu persoane care nu au nici o legatura cu forumul si serverul. Se pare ca tot ai scris ca sa te aflii in treaba. Nu inteleg ce legatura are linkmania cu serveru nostru...de unde si pana unde. Berceni nici macar nu este o societate. Nu organizam nimic pentru cei din afara serverului/forumului. Tot ceea ce facem vom face pentru userii nostri fideli.
    Si asa ca informare pentru tine sa sti ca avand multi admini ai multi jucatori, de-asta are berceniu atata lume. Sunt unii care intra pe server si intreaba daca sunt admini sa stie daca stau sau ies, daca nu sunt admini ies de pe server.
    coptu007
    coptu007
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 61
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 03/04/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de coptu007 01.10.08 13:28

    sunt intru totu de acord cu kuddo...nare pur si simplu rost acea parola...

    Bafta aLL
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de kuddo 01.10.08 13:37

    Votul s-a incheiat.
    CLOSED

    Continut sponsorizat


    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? - Pagina 2 Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 10:45