Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


2 participan?i

    Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ???

    Sondaj

    Sunteti de Acord sa fie AWP scos de la restrict?

    [ 1 ]
    Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ??? Bar_left100%Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ??? Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ??? Bar_left0%Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ??? Bar_right [0%] 

    Total voturi: 1
    Sondaj inchis
    avatar
    Alexutzu
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 279
    Varsta : 32
    Localizare : Romania,Constanta
    Jocul preferat : Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ??? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 08/10/2008

    Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ??? Empty Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ???

    Mesaj Scris de Alexutzu 12.12.08 20:18

    Am vazut k mereu este awp restrict ce-a ce nu imi place deoarece ..
    Awp e arma preferata a multor playeri care joaca la noi pe servar !
    Si m-am decis sa fac acest sondaj !
    Vrem sa se scoata Restrictia !!!!
    Sa fie ONN mereu AWP ...fara sa mai fie restrict !! asta e cs adevarat,nu fara awp ..!
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ??? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ??? Empty Re: Sunteti De acord sa fie Scos AWP de la restrict ???

    Mesaj Scris de murdoc 12.12.08 21:02

    nu esti in masura sa faci un asemenea sondaj. decizia in legatura cu restrictia awp-ului este luata de conducerea berceni.
    CLOSED

      Data/ora curentă este: 19.05.24 11:01