Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+34
DINAMO_ADDY
laurentiu
RalleX
Tofi
PeacEMakeR
Vlad Alexandru
dalv
andreutza:*
sarpe
arvanezu
Criss-Angel
bogdan dinamo 18
waingro_boss
Luk
Snoop Dogg
Thorn_1000
~Death~X~
2 Pak
O_o
VBoy
chaos
-=LcM-=*bilibao*gabi
diabolicul
ready4war
NiceKiller
memo
Nesimtzithu
DrAk0n
Georgel
Joannyta
Lion
murdoc
Pustiu'
kuddo
38 participan?i

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Sondaj

    Sunteti de acord ca acest server sa fie parolat (citeste postul de mai jos inainte de vot) ?

    [ 19 ]
    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Bar_left30%Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Bar_right [30%] 
    [ 44 ]
    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Bar_left70%Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Bar_right [70%] 

    Total voturi: 63
    Sondaj inchis
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de kuddo 28.09.08 23:15

    Sunteti de acord ca acest server sa fie parolat ? Votati si raspundeti aici asa cum considerati.

    Situatii ce pot aparea daca votul va fi DA:
    Diminuarea codatilor si a anumitor persoane rău famate.
    Diminuarea numarului de admini la minim (fiind un server parolat....ce ar mai cauta codatii, evident si adminii).
    Doar ANUMITI useri vor primi parola pentru a juca pe server.
    Userii externi nu vor mai intra nici o data pe server.
    Unii useri de pe forum nu vor primi parola.
    Doar userii de incredere vor primi parola.
    Daca cineva ar face publica parola din userii de "incredere" ar trebui sa schimbam iar parola si sa o comunicam persoanelor respective (parola noua) si sa localizam persoana care a facut publica parola.
    Reducerea numarului de jucatori.


    Votati cu creieru nu cu prostia deoarece acest aspect poate avea efect benefic dar si negativ. Poti fi norocosul care primeste parola sau NU.


    Vot valabil 3 Zile.


    Ultima editare efectuata de catre kuddo in 05.10.08 16:56, editata de 1 ori
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de kuddo 28.09.08 23:32

    Scrieti aici dece ati votat DA/NU ca sa nu luati ban!
    Pustiu'
    Pustiu'
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 657
    Varsta : 35
    Localizare : Bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Pustiu' 28.09.08 23:38

    Pe de-o parte e bine deoarece scapam de codati si ne formam un grup al nostru care ne intalnim mereu aceiasi pe servar....pe de alta parte n-ar fi deoarece,servarul poate intra in monotonie cu aceiasi playeri de fiecare data....eu unul sincer as inclina spre a fi parolat ca e mai sigur...deci votul meu ar fi DA
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de murdoc 28.09.08 23:39

    nu sunt de acord cu parolarea serverului. in felul asta va scadea numarul de jucatori de pe server. nu trebuie sa punem parola la server ca sa scapam de codati. de aceea exista adminii. in plus, nu vad cui sa dam parola...cum alegem cui i-o dam!? pe forum nu putem sa o punem pentru ca nu facem nicio "smecherie". si e imposibil sa ai incredere 100% in jucatorii "fideli" serverului. e clar ca unu din ei o sa dea parola la un cunoscut, el la randul lui altuia, si tot asa. nu ne-am pune decat o alta pacoste pe cap...sa schimbam parole zilnic. deci nu sunt de acord cu aceasta solutie!

    P.S: vad ca parola se va da doar unora dintr jucatori...mai e si discriminare..la naiba in puii mei (cum zicea un poet)
    Pustiu'
    Pustiu'
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 657
    Varsta : 35
    Localizare : Bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Pustiu' 28.09.08 23:41

    Scris de murdoc Astazi la 11:39 pm "vad ca parola se va da doar unora dintr jucatori...mai e si discriminare..la naiba in puii mei (cum zicea un poet)"
    Laughing Laughing
    Lion
    Lion
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/06/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Lion 28.09.08 23:52

    eu as fi de acord dar dupa ce a zis murdo cam are dreptate
    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Joannyta 28.09.08 23:53

    Nu sunt de acord pentru ca se pierd jucatori...multi jucatori vad serverul in lista aia in care dai refresh si iti arata toate serverele, si intra pe server... mai intra odata...il pune la favorite si pac pac jucator fidel si serios care ar fi intrat pe alt server daca asta ar fi parolat. Iertati-mi exprimarea Very Happy e de la lipsa de somn si dezhidratare. Smile
    P.S. daca votam DA si iesea da....si nu primeam parola Laughing nu mi-as fi iertat-o nici-odata.
    Georgel
    Georgel
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 286
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : -3
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Georgel 28.09.08 23:56

    Nici eu nu sunt de acord cu parola pe server pentru ca multi dintre noi nu ar ma fi pe server Sad
    DrAk0n
    DrAk0n
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 34
    Varsta : 35
    Localizare : Bsitrita
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 26/07/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de DrAk0n 29.09.08 0:13

    Sincer ar fii o idee caci s-ar mai elimina jucatorii care nu stiu altceva inafara de pac-pac pe harta (ma refer la BMB : plant,defuse)....dar pt alt motiv nu cred ca ar fi solutia ideala ! sincer NU...din puntul meu de vedere Neutral
    Nesimtzithu
    Nesimtzithu
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 289
    Varsta : 39
    Localizare : Constanta
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 27/06/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Nesimtzithu 29.09.08 0:17

    Eu sunt de acord cu parolarea serverului pentru a jucam CS cu toti nu sa stea admini sa vada daca un X are cod sau Y vorbeste urat si etc. Monotonie nu cred ca ar fii, pana la urma se schimba harta de comun acord sau de catre owneri si atunci zic eu ca dispare acea monotonie de care ne este frica. Sunt atatea harti noi care se pot juca, chiar nu putem alege si noi 1 sa nu fim monotoni?...
    Bafta tuturor !!! Smile
    memo
    memo
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 609
    Varsta : 34
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 28/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de memo 29.09.08 5:54

    nu sunt de acord. Exclamation deoarece pot fi una din persoanele care nu vor primi parola si nu vreau sa pierd servarul asta. Crying or Very sad
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de kuddo 29.09.08 6:32

    Evident nici eu nu sunt de acord cu aceasta optiune deoarece ar scade numarul jucatorilor, ati vazut ca numai cand nu aparea serverul la internet (acum juma de luna maxim ca facusem eu o manevra schimbasem niste dll`uri) si eram 4 persoane pe server la ora de varf, d-apoi daca serverul va fi parolat atunci chair ca nu ar mai intra nimeni. Si daca una din persoanele careia ii dam parola o va face publica cu sau fara consimțământul ei ce-o sa facem...o sa dam iar parola la 200 de persoane...si tot asa mereu?
    Eu consider ca ne jucam CS aici...cu codati, fara codati asa este CS-ul, din motivul acesta avem admini pe server. Asa e de cand lumea si de cand exista CS-ul.
    Oricum murdoc a spus mai concret cam cum ar sta treburile, vom creea un precendent.
    NiceKiller
    NiceKiller
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 96
    Varsta : 33
    Localizare : Jud. Cluj mun. Turda
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de NiceKiller 29.09.08 7:19

    nu sunt nici eu de acord cu parolarea serverului deoarece nu o sa mai aiba nici un farmec jocu tot cu aceleasi persoane ... cu timpul ii inveti miscarile fiecarui jucator si stii de unde sa ii astepti + daca pentru a putea juca cum trebuie iti trebuie cam 12-20 de persoane insa daca sunt un numar limitat de persoane care au parola din acestia nu se strang suficient de multi tot timpul
    eu am votat cu NU bft decizia va ramane

    P.S era sa uit daca vrei sa joaci cu un prieten nu poti pentru ca "nu o sa poti da parola" si asa esti nevoit sa intrii pe alt server...
    ready4war
    ready4war
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 588
    Varsta : 31
    Localizare : Pe undeva in underground
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 02/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de ready4war 29.09.08 7:31

    nu deoarece vom pierde din nr de jucatori
    diabolicul
    diabolicul
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti Rahova City
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 13/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de diabolicul 29.09.08 10:59

    Baieti in legatura cu acei zisi codati sunt solutii care admini ii pot scoate dp SV nu trebuie parolat pt ai sacoate,oricum eu va zic in legatura cu parolarea SV Vin Diesel a avut SV si eu admin si vreau sa spun ca Serverul era "NeParolat" intro zi ce nea venit noua lam parolat si cand surpriza in 3 zile decat aceleasi persoane care stiau parola intrau,restul deja isi alesesera alte Servere,Eu sincer dau un vot de NU iar cat despre parolare as da un vot de DA dak ma numar si eu printre cei ce vor primi parola Raspuns 100% este NU pt ca este treaba cu jucatori ,Iar fara un codat pe server care ar mai fi farmecul jocului dak nul dai pe unu pe altul afara pt cod limbaj etc,Mult succes cu serverul
    Acum sa auzim si parerea altora Question
    avatar
    -=LcM-=*bilibao*gabi
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 416
    Varsta : 35
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de -=LcM-=*bilibao*gabi 29.09.08 11:16

    cum a zis si kuddo la fel si eu nu sunt de acord cu parola la server nar mai avea nici un farmec trebuie lasat asa cum sa creeat cu sau fara codati etc.
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de murdoc 29.09.08 11:24

    diabolicul a scris: intro zi ce nea venit noua lam parolat si cand surpriza in 3 zile decat aceleasi persoane care stiau parola intrau,restul deja isi alesesera alte Servere,

    pai daca nu stiau parola...nu era logic ca ca nu o sa mai intre...ma intreb eu asa...
    diabolicul
    diabolicul
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti Rahova City
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 13/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de diabolicul 29.09.08 11:34

    Nu vroiam sa scot in evidentza ca vor inta pe sv doar cei ce vor sti parola logic si va apare Monotonia sau cum so' numi ea,Oricum parerea mea o sustin in continuare 100% NU,dak Da in felul aceste va dispare frumusetea jocului Acum alegeti si voi Question
    chaos
    chaos
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 398
    Varsta : 30
    Localizare : Drobeta Turnu Severin
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 13/06/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de chaos 29.09.08 14:24

    nu sunt de acord cu parolare serverului pentru ca s-ar diminua numarul de jucatori care intra pe server si in acelasi timp ar scadea popularitatea lui!
    VBoy
    VBoy
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 127
    Varsta : 37
    Localizare : Galati
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 16/05/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de VBoy 29.09.08 14:33

    Nu sunt de acord cu parolarea serverului. Dupa cate am inteles eu , principalul scop al acestei parolari este eliminarea codatilor din joc. Eu nu vad ca aceasta problema sa fie una majora pentru serverul nostru atata timp cat la aproape orice ora exista cel putin un admin pe server. Daca s-ar parola serverul si am juca doar intre noi ar fi foarte monoton , si nu s-ar mai putea juca decat harti mici , deoarece rar vom fi mai mult de 10 persoane pe server. Nu toti care vor avea parola vor putea intra in acelsi timp ... deci numarul jucatorilor va fi redus. Ca o concluzie cred ca parolarea serverului nu ar bine venita ptr server .
    avatar
    O_o
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 47
    Varsta : 28
    Localizare : Insula Serpilor
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 14/09/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de O_o 29.09.08 15:28

    NU SUNT DE ACORD
    2 Pak
    2 Pak
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 5
    Varsta : 42
    Localizare : Pitesti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 10/08/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de 2 Pak 29.09.08 15:40

    Sunt de acord k parolarea serv ai incredere sa joci ca x sau y nu e codat iar k admini nu sunt roboti doar daia intra pe CS sa joace si ei k le place doar nu sta pt bani , ala cod ala wall, ala vreau aia ....bataie de cap si vor fi destui care vor vrea sa poata juka linistiti fara banuieli de genu ""numa head si admini sta degeaba ala sigur e codat , sau de unde stiai k sunt akoll""...si sunt destule probleme pe care le stiti si voi si ati trecut prin ele !! Era o parere de a mea voi stiti m bine am avut admin si stiu cat de greu e nu i asa de usor cum cred toti care"si doresc ........... NU MA BAGATI IN SEAMA Smile
    ~Death~X~
    ~Death~X~
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 9
    Varsta : 33
    Localizare : Galati
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 25/03/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de ~Death~X~ 29.09.08 15:48

    categoric nu...eu na-am mai intrat pe server pt ca steamul meu merge azi maine,insa nu vad rostul sa mai tii serverul deschis atat de mult cand parola o au 3-4 membri (vorba vine)....daca ar sta asa treaba,cei care au parola se intalnesc pe mess o data pe luna si se hotarasc k au chef de un cs,si atunci deschizi serverul....oricum adminii sunt corecti,sunt destui incat sa fie cineva mai incotinu pe server,sa se ocupe de codati....asa ca nu vad rostul sa puneti parola la server...
    asta e opinia mea...
    Thorn_1000
    Thorn_1000
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 29
    Varsta : 38
    Localizare : Tulcea
    Jocul preferat : Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 27/04/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Thorn_1000 29.09.08 15:48

    Exclamation deoarece la fel ca majoritatea se pierd jucatori si dc server-ul va fi parolat nu vor fi decat jucatorii vizati ca ,,de incredere'' si numai ptr ei deci va fi super exclusiv.....asta va doriti????
    Eu nu...........deci e server de CS si asta se joaca deschis cel putin asta stiu eu... Wink
    Snoop Dogg
    Snoop Dogg
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 13
    Varsta : 37
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 24/06/2008

    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Snoop Dogg 29.09.08 15:57

    murdoc a scris:nu sunt de acord cu parolarea serverului. in felul asta va scadea numarul de jucatori de pe server. nu trebuie sa punem parola la server ca sa scapam de codati. de aceea exista adminii. in plus, nu vad cui sa dam parola...cum alegem cui i-o dam!? pe forum nu putem sa o punem pentru ca nu facem nicio "smecherie". si e imposibil sa ai incredere 100% in jucatorii "fideli" serverului. e clar ca unu din ei o sa dea parola la un cunoscut, el la randul lui altuia, si tot asa. nu ne-am pune decat o alta pacoste pe cap...sa schimbam parole zilnic. deci nu sunt de acord cu aceasta solutie!

    P.S: vad ca parola se va da doar unora dintr jucatori...mai e si discriminare..la naiba in puii mei (cum zicea un poet)

    il citez pe murdoc ... a atins cam toate punctele pe care vroiam si eu sa le spun Smile

    Continut sponsorizat


    Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ? Empty Re: Sunteti de acord ca serverul sa fie PAROLAT (privat) ?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 11:14