Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+3
GunPowder
Nimeny_Altu.
moshu
7 participan?i

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Sondaj

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    [ 5 ]
    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Bar_left56%Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Bar_right [56%] 
    [ 3 ]
    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Bar_left33%Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Bar_right [33%] 
    [ 1 ]
    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Bar_left11%Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Bar_right [11%] 

    Total voturi: 9
    Sondaj inchis
    moshu
    moshu
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 25
    Varsta : 31
    Localizare : Timisoara
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 21/11/2008

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Empty Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Mesaj Scris de moshu 21.12.08 19:26

    as vrea sa stiu ce cred toti playrii despre faza cu steamu....yo unu nu prea sunt de acord...
    1. Exista coduri si pentru steam....deci tot aia ii..
    2. Nu cred ca toti de aici au bani sa-si cumpere steam (nu fac referire la mine ca deja yo am si original)
    3. Cei mai multi playeri din CS sunt nosteam

    deci as vrea sa stiu si yo......




    CLOSED
    Nimeny_Altu.
    Nimeny_Altu.
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 310
    Varsta : 42
    Localizare : constanta
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 20/07/2008

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Empty Re: Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Mesaj Scris de Nimeny_Altu. 22.12.08 6:10

    mai baiete nu stiu daca era treaba ta sa faci sondaju asta da daca tot lai facut vreau sa-ti spun ca din punctu meu de vedere variantele tale de raspuns nu sunt corecte.eu unu cand citesc variantele observ ca sunt oarecum indrumat sa aleg nu.cred ca era mai simplu si mai corect cu da si nu . eu unu sunt deacord mai ales ca nu e vorba de cinestie ce suma (10€ma faci sa rad) si plus de asta arati ca respecti jocu si pe tine ca jucator.ma rog asta e parerea mea si cu asta am incheiat Smile))
    GunPowder
    GunPowder
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 200
    Varsta : 39
    Localizare : Constanta
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 02/11/2008

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Empty Re: Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Mesaj Scris de GunPowder 22.12.08 11:15

    1. Sunt coduri si pentru steam dar macar scapam de newbii cu ogc carora le sare tinta peste tot .
    2. daca esti jucator iti vei da alocatia pe o luna pentru a juca legal si in conditii mai bune.
    3. In timp vor trece toti pe steam.
    Vin Diesel
    Vin Diesel
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 160
    Varsta : 33
    Localizare : Magurele City
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 28/03/2008

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Empty Re: Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Mesaj Scris de Vin Diesel 22.12.08 17:12

    e foarte bine cu steam...zicea mai devreme moshu ca exista coduri pt steam...or exista ele dar daca esti prins cu coduri pe steam iti iei ban permanent..pe steam...si nu multi isi permit sa plateasca inca odata steamul pt ca au jucat cu coduri....De aceea sunt de acord cu steamul...pt ca daca se frig odata..a doua oara nu se mai repeta...!!!
    sarpe
    sarpe
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 866
    Varsta : 34
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 25/03/2008

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Empty Re: Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Mesaj Scris de sarpe 22.12.08 18:15

    eu am votat DA , dar ... eu o sa raman sigur fara admin pentru ca acum nu am posibilitatea unui steam... am mai zis-o "taica-miu e in spital , s-a intors din spania din cauza ca s-a imbolnavit si acum chiar nu imi permit Sad"
    Acum ramane la aprecierea ownerilor !
    ASDE
    ASDE
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 851
    Varsta : 49
    Localizare : Ploiesti/PH
    Jocul preferat : Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 9
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Empty Re: Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Mesaj Scris de ASDE 22.12.08 18:20

    Acest vot nu are nici o valoare , decizia ne apartine noua , ownerilor si adminlor. Vot inchis!
    liviu
    liviu
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 43
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Empty Re: Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Mesaj Scris de liviu 01.01.09 23:49

    CLOSED

    Continut sponsorizat


    Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului? Empty Re: Sunteti de acord cu punerea pe steam only a serverului?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 11:01