Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+2
kuddo
-=CraZy=-
6 participan?i

    Reclamatie Rip & Ing3r

    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 29.01.10 22:25

    Salut si bine v'am regasit...azi in jurul orei 2-3 dimineata am intrat pe server..si erau niste codati..defpt 2 se pare care nu numa eu vazusem ca sunt codati ci maai [cenzurat]...si am tot tacut pana la un moment dat cand ne dilea numai in cap si i'am zis la admini ..dar nu m'au bagat in seama...in fine am zis ceva de gen'ul: pycata scoate in pasatik lu mama ta coadele...si fara nici un avertisment nimik am primit censura berceni si pe orma kick..nu a fost nimic...pana la urma mi'au scos cenzura si i'am intrebat de ce mi'au dat cenzura...cica ba ce te crezi la io(tarla) aici sau ceva de genul...si tot asa...intr'u final cum domnul rip se baga cam peste tot ca musca aia...sa bagat in divergenta mea cu inger...in fine am sfarsit prin amenintari si jicniri din partea lor..le'am spus sa termine ca il sun pe liviu si ei ca domunule daca mai ameninti asa iti dau si ban..dar eu nu am considerat nimic amenintare pe server sau injuratura..dar sa intrati ownerii pe server cu alt nume sa vedeti cum isi baga si isi scoate ..inteleg ca e admin dar frate daca esti admin trebuie sa dai un exemplu unui player..nui asa? in fine..aimi pare rau ca dioar un print am salvat sa vedeti ca nu am gresit cu nimik cea ce considera ei injuratura ca la io Smile) lol! si dupa una si alta mai e si ofticos si dupa ce l'am luat mi'a zis stf..l'am intrebbat dc ma injurat si cica taci ba ca nu te'am injurat pe tine...dar odata ce eu il inpuscasem cred ca a injurat pe jucator si stapanul lui..nu?
    am vazut deja multe reclamatii asupra lui rip si va rog daca consisderati ca e vinovat sa ii prelungiti pedeapsa...multumesc!

    Reclamatie Rip & Ing3r 2wnnst4


    Dupa toata povestea asta am mai jucat cu passaris si panda..respect la amandoi super de treaba....pana la 4 si ceva daca nu si mai bine am jucat...respect inca o data
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de kuddo 29.01.10 22:33

    Sa vedem ce au de spus adminii in cauza, daca este asa sau nu.
    Adminii nu au voie sa raspunda cu injurii la playeri (chiar daca acestia ii injura, ceea ce in cazul de fata nu se pune problema). Doar daca sunt injurati personal adminii pot da ban player-ului respectiv (de preferat cu o dovada a adminului, screenshot ceva).
    Playeri care injura alti playeri sunt in fiecare zi, acestia trebuiesc avertizati pentru inceput dupa care se va da kick/ban pe o perioada scurta. Daca s-a dat ban si jucatorul intra iar pe server atunci se va da censure.
    Asteptam sa vedem ce posteaza cei doi administratori.
    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 29.01.10 23:15

    Te inteleg perfect kuddo..dar eu nu am injurat pe nimeni..doar ca am zis pasarik..rest..nimic...nici macar nu le'am zis date mai incolo...numi place sa fac asta dar sunt nevoit ca si'au luato in cap....adminii...care mai decare smecher ca cica e admin..ameninta...in fine...liviu te ast si pe tn cu un raspuns..dupa cum am vazut rip nu prea e vazut bine ca admin..in fine lasam administratorii sa decida in acesta problema delicata zic eu..
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de ing3r 29.01.10 23:31

    Bun...Prietene, ma simt nevoit sa iti dau replica, deja ai exagerat, nu numai aseara pe server, ci si cu explicatia ta de pe forum...Nici nu ai intrat bine pe srv, ca ai inceput sa umpli chatul ca ala e codat si alalaltu...Ok, m-am uitat pe ei (ne-am uitat) si nu pareau asa cum spui tu (ca dau cap din prima si numai hs dau). Plus ca am jucat cu aia si harta trecuta si ma uitasem pe ei si atunci. Iar daca tu consideri ca a injura de mama un player e o nimica toata, atunci inseamna ca avem alte principii! Ti-am dat llama (nu censure, nici macar nu stii ce e aia!), ti-l scoateam in 2 runde, insa tu ti-ai schimbat numele ca deh, esti mai cu mot , ca te laudai pe srv ca il suni pe liviu la 2 noaptea. Apoi ai inceput sa ameninti ca faci reclamatie pe forum, ca sa te las 5 min spec sa il suni pe liviu, ca lasa ca vad eu maine, etc... Adica ar trebui sa imi fie frica de tine sau ce? Pana la urma ti-am dat llama pt ca ai vb urat la adresa unui player, daca erai destept taceai din gura si mergeai mai departe! Ca dovada, am copiat la momentul respectiv bucata respectiva din consola (imi pare rau ca nu am asteptat sa copiez si pana la sfarsit)




    [Swear Replacement] crAzy : "pycatascoateinpasariklumamatacoadele"
    *DEAD* crAzy : am puta mica si nu imi satisfac femeia..

    *** L1v1u killed $!k@ with a headshot from m4a1 ***
    panda killed SpArT with m4a1
    L1v1u killed PyTyKa* with m4a1
    panda killed S@D!CuuL with m4a1
    ] amx_llama cra
    [BERCENI] crAzy a fost cenzurat
    *DEAD* L1v1u : gg rip

    *DEAD* S@D!CuuL : gg rip

    crAzy : mda

    SpArT killed L1v1u with ak47
    *** $!k@ killed RIP with a headshot from ak47 ***
    RIP : ms
    $!k@ killed panda with ak47
    PyTyKa* killed Cenzura*BERCENI with ak47
    *DEAD* SpArT : panda wall

    L1v1u killed PyTyKa* with m4a1
    *** $!k@ killed L1v1u with a headshot from ak47 ***
    Cenzura*BERCENI killed S@D!CuuL with m4a1
    *** Cenzura*BERCENI killed SpArT with a headshot from m4a1 ***
    Tastati /lan pentru a va face setarile de lag
    * crAzy changed name to Cenzura*BERCENI
    $!k@ killed Cenzura*BERCENI with ak47
    ] mx_fireatwill pyt
    *DEAD* S@D!CuuL : /hp

    *** $!k@ killed RIP with a headshot from ak47 ***
    panda killed $!k@ with m4a1
    panda : e na..
    *DEAD* L1v1u : vesi k j spart are wall

    $!k@ killed RIP with ak47
    Type /lan to choose your Internet Connection!
    PyTyKa* killed panda with ak47
    *** Ba citeste inainte sa imi dai l killed $!k@ with a headshot from usp ***
    (ADMIN) RIP : spart ala e suspect
    *DEAD* $!k@ : ahh

    S@D!CuuL killed L1v1u with ak47
    Ba citeste inainte sa imi dai l killed PyTyKa* with m4a1
    S@D!CuuL : ce bn trage berceni asta si nici nu are nica

    * Cenzura*BERCENI changed name to Ba citeste inainte sa imi dai l
    S@D!CuuL killed Ba citeste inainte sa imi dai l with m4a1
    S@D!CuuL killed L1v1u with m4a1
    panda killed PyTyKa* with m4a1
    SpArT killed panda with m4a1
    *** SpArT killed RIP with a headshot from m4a1 ***
    *** S@D!CuuL killed Ba citeste inainte sa imi dai l with a headshot from m4a1 ***
    ] amx_unllama cen
    Jucatorul cu acel nume sau id nu exista
    (ADMIN) RIP : eu zic k pytyka nu pare
    ] amx_unllama cit
    [BERCENI] crAzy fost decenzurat
    *** $!k@ killed L1v1u with a headshot from m4a1 ***
    (ADMIN) RIP : ial pe spart
    SpArT killed panda with m4a1
    RIP killed $!k@ with m4a1
    * Ba citeste inainte sa imi dai l changed name to crAzy
    crAzy killed SpArT with m4a1
    S@D!CuuL killed crAzy with m4a1
    *** RIP killed PyTyKa* with a headshot from m4a1 ***
    *DEAD* $!k@ : pff rip 3

    *DEAD* crAzy : bai admine ...citeste frate inainte sa imi dai llama...

    *DEAD* $!k@ : gg rip

    *SPEC* Ing3r : prietene...am citit...
    *** RIP killed S@D!CuuL with a headshot from m4a1 ***
    *DEAD* crAzy : ysi ce am gresit?

    Orice Cerere/Reclamatie Numai Pe https://berceni.ace.st !
    *SPEC* Ing3r : nu ai voie sa vb asa
    *SPEC* Ing3r : nu esti in piata la tine
    *DEAD* $!k@ : gggggg

    $!k@ killed crAzy with ak47
    *** RIP killed $!k@ with a headshot from m4a1 ***
    PyTyKa* killed L1v1u with ak47
    Type /lan to choose your Internet Connection!
    panda killed PyTyKa* with m4a1
    S@D!CuuL killed RIP with ak47
    ] mx_fireatwill pyt
    crAzy : cum...am zis ceva ioesit din comun?

    panda killed S@D!CuuL with m4a1
    RIP : ms
    *DEAD* crAzy : in piata la mn?

    panda killed SpArT with m4a1
    *DEAD* crAzy : ma faci si tigan dala care vinde in piata?

    (ADMIN) RIP : l1viu ala de cand ai iesit e prag
    SpArT killed panda with ak47
    L1v1u killed PyTyKa* with m4a1
    *** RIP killed $!k@ with a headshot from m4a1 ***
    SpArT killed RIP with ak47
    *SPEC* Ing3r : nu...vezi cum vb
    *** SpArT killed crAzy with a headshot from ak47 ***
    L1v1u killed SpArT with m4a1
    *DEAD* $!k@ : .hp

    *DEAD* $!k@ : /hp

    S@D!CuuL killed L1v1u with ak47
    *DEAD* crAzy : ai tu grija ma..ca nu am gresit cu nik eu ...

    ] amx_kick cra
    [AMXX] Client "crAzy" kicked
    crAzy has left the game
    *DEAD* $!k@ : rip ce bulan ai 4

    *DEAD* RIP : taci ma
    *** $!k@ killed RIP with a headshot from ak47 ***
    *** L1v1u killed $!k@ with a headshot from m4a1 ***
    SpArT killed L1v1u with ak47
    *DEAD* RIP : nu tu sika
    PyTyKa* killed panda with ak47
    ADMIN Ing3r: kick crAzy
    *** L1v1u killed S@D!CuuL with a headshot from m4a1 ***
    *DEAD* $!k@ : Smile))

    SpArT killed RIP with ak47
    *** SpArT killed L1v1u with a headshot from ak47 ***
    *DEAD* RIP : pff
    *** SpArT killed panda with a headshot from ak47 ***
    *DEAD* $!k@ : k

    $!k@ : ,)

    *** panda killed SpArT with a headshot from m4a1 ***
    L1v1u killed $!k@ with m4a1
    passarys connected
    (ADMIN) RIP : dai lu spart ala
    panda killed S@D!CuuL with m4a1
    PyTyKa* killed L1v1u with m4a1
    *** PyTyKa* killed panda with a headshot from m4a1 ***
    passarys is joining the Counter-Terrorist force
    *** PyTyKa* killed passarys with a headshot from m4a1 ***
    *DEAD* L1v1u : be vedeti ba k j spart e codat

    crAzy connected
    S@D!CuuL : /who

    JOC LIBER =>> TeRRo-No Camp & CT-Defuze BMB
    *DEAD* SpArT : jurate ...

    *DEAD* SpArT : daca te juri te cred

    PyTyKa* killed RIP with m4a1
    (ADMIN) Ing3r : stai ma k ma uit pe 2 ...
    Type /lan to choose your Internet Connection!
    *DEAD* $!k@ : re pasa

    passarys dropped
    passarys has left the game
    $!k@ killed RIP with ak47
    L1v1u killed $!k@ with m4a1
    *DEAD* RIP : pff
    *** L1v1u killed S@D!CuuL with a headshot from m4a1 ***
    SpArT killed panda with ak47
    *SPEC* crAzy : vaide capu vostru...admini...o sa il sun [pe liviu s vad ce are de zis in privinta asta...

    PyTyKa* killed L1v1u with m4a1
    *DEAD* $!k@ : /hp

    *SPEC* Ing3r : te rugam...
    S@D!CuuL killed L1v1u with ak47
    RIP : crazy taci ma si suna
    SpArT killed panda with ak47
    RIP killed PyTyKa* with m4a1
    $!k@ killed RIP with ak47
    *SPEC* crAzy : Smile sa nu crezi ca glumesc...acum ma duc sa il sun

    $!k@ killed panda with ak47
    *DEAD* RIP : gg
    L1v1u killed $!k@ with m4a1
    S@D!CuuL killed L1v1u with m4a1
    SpArT killed RIP with ak47
    *SPEC* Ing3r : intai invata sa vb...si pe urma!
    *SPEC* crAzy : lasati'ma 5 min sa stau spect

    SpArT killed RIP with ak47
    PyTyKa* killed L1v1u with m4a1
    *** panda killed SpArT with a headshot from m4a1 ***
    *SPEC* crAzy : las caa vedem cn a fost vinovat Smile

    panda killed S@D!CuuL with m4a1
    $!k@ killed panda with ak47
    *SPEC* crAzy : se va uita in logo

    *** $!k@ killed panda with a headshot from ak47 ***
    *** $!k@ killed RIP with a headshot from ak47 ***
    SpArT killed L1v1u with ak47
    *** S@D!CuuL killed RIP with a headshot from m4a1 ***
    SpArT killed L1v1u with m4a1
    Admini=> Nu Faceti Abuzuri Asupra Jucatorilor !
    panda killed S@D!CuuL with m4a1
    SpArT killed panda with glock18
    SpArT killed RIP with m4a1
    *** SpArT killed L1v1u with a headshot from m4a1 ***
    panda killed SpArT with m4a1
    panda killed S@D!CuuL with m4a1
    $!k@ killed panda with m4a1
    *SPEC* Ing3r : ok...te asteptam!
    PyTyKa* killed RIP with m4a1
    panda killed PyTy

    Eu personal nu am nimic cu acest player, insa sa nu acuze pe cineva de ceva ce nu a facut. Eu nu i-am raspuns in nici un mod nepoliticos, nu i-am vb urat, daca se considera ca "in p...pasarik lu mama ta" nu e injuratura, dar noob si altele sunt cenzurate, inseamna ca avem alte valori etice in cap fiecare.
    In plus, daca tie ca player ti se pare ca unu ar juca cu coduri, scrii cu sayteam si @ la inceput unui admin, nu incepi tu sa aberezi si sa jignesti (mai ales ca nu te cunosti cu respectivul, deci nu iti permiti) cum vrei tu , doar pt ca il cunosti pe liviu.
    L.E.: just for the record, sa stii ca RIP nu te-a jignit pe tine, a scris ceva si s-a auzit sunetul respectiv (nu iti era adresat tie, deci inca o dovada ca te ataci si la lucruri care nu au legatura cu tine, probabil te simti prea important!)
    R I P
    R I P
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 90
    Varsta : 38
    Localizare : Constanta
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 08/12/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de R I P 30.01.10 0:14

    eu nu inteleg unde te'am injurat eu pe tine vreodata sau amenintat, eu doar am incercat sa te calmez ca te agitai ca un pepsi si il amenintai pe inger ca tu il suni pe liviu la ora 3 dimineata ca ce hal de admini suntem, iar cand ai zis admini te refereai la amandoi pt ca in momentu ala eu cu inger eram singurii admini de pe server,atunci am intervenit si ti'am zis sa incetezi...inger a postat dovada comportamentului tau....de ce nu spui adevaru si denaturezi...vrei respect, respecta la randul tau!
    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 30.01.10 1:12

    Inger nu ma cred important...sunt un simplu playeri ca toți ceilalți!
    ing3r ce cu ce vii tu acolo e apa de ploaie..alea se pot modifica oricand..nu neg si nici nu recunosc nimic din ce scri tu acolo dar vino tatuțule cu dovezi clare daca, crezi ca esti curat..nu am amenintat..citeste mai bine...nu am zis cas eu nush cine si daca il sun pe liviu nush ce face ca la ceva de gen'ul te'ai referit..stai tranchilo fratelo ca daca il sun pe liviu nu e problema nimanui ce vb eu cu el sau daca am vb ceva de tine..cat despre rip..mai bine ai tace din gura omule ca ...nu mai comentez...si atunci pe mn ma injurat ca ,cu 2 sec inainte i'am dat hed si el cu replica 'stf' auzinduse sunetul..
    Ps: deci sa iți intre in cap bine daca eu pe liviu il sun si vb cu el..asta nu inseamna ca eu sunt mai presus de toți(regulile sunt facute pentru toți admini/playeri)...chiar de suntem prieteni..regulile sunt reguli si normal ca nu o sa fie nedrept doar ca zice unu si altul ca vezi ca ala e nush cum..deci el fiind owner trebuie sa ia decizia finala si chiar nu ma supar deloc daca ma gaseste pe mine vinovat sau pe tine..regulile se aplica nu se discuta!
    Atat am avut de zis acum!
    R I P
    R I P
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 90
    Varsta : 38
    Localizare : Constanta
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 08/12/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de R I P 30.01.10 1:45

    de ce sa tac crazy cand vi cu acuzatii nefondate impotriva mea, cum ca te'as fi injurat eu pe tine... nu ai pic de rusine si bun simt in tine! eu am incercat sa te calmez ca sa nu iei ban pe server si tu esti ala cu gura mare?
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de ing3r 30.01.10 2:28

    Prietene, hai ca deja ma plictisesti! Daca tu crezi ca meriti sa imi pierd eu inca 10 min in plus din viata mea sa modific ce scrie in consola mea de la cs si sa postez pe forum, te inseli...Eu joc cs de placere, dupa ce vin de la munca, de relax...Nu ca sa ma dau rotund pe srv ca sunt admin. Mai intai ai zis ca il suni pe liviu, pe urma ai zis ca nu raspunde si ca o sa vad eu a doua zi...Acum vii cu afirmatii de genul ca am modificat eu ce scria in consola si ca tu nu recunosti nimic...Hai ca deja incepe sa imi placa de tine, chiar vrei sa fii remarcat si tu prin ceva si nu stii cum sa iesi in evidenta? Imi pare rau, gaseste-ti altceva mai bun de facut, nu imi pierde mie timpul pe forum pt niste explicatii lesne de inteles.
    Si, in plus, nu inteleg ce dovezi clare vrei ...ti-am dat copy paste din consola intr-un .txt si de acolo aici, ce mai vrei? Parca suntem la politie sa iti aduc si probe ADN! Nu vezi ca nici tu nu stii pe ce lume traiesti?
    Si ai zis ca daca il suni pe liviu, il suni pt ca vrei tu...Nu ca ar avea legatura cu mine, etc... Mie in consola imi aparea ca ai scris altceva, mi-ai cerut 5 min sa stai spectator sa il suni pe liviu, ca se va uita in logo si etc...
    Pun adminul meu la bataie daca logo-ul pe care il va citi liviu , referitor la momentul respectiv, nu coincide cu ce am dat au copy-paste din consola mea. Tu pui la bataie cu un censure + addban ? Daca te consideri corect, nu ai avea de ce sa refuzi, nu? Doar ca mai sus ai scris ca nu recunosti nimic din ce am dat eu copy-paste...Deci...sa mai continui? Question
    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 30.01.10 2:30

    mai amice...nu incepe cu linguseli dalea sa vada lumea ca esti un exmplu...dalea de om civilizat 'nu ti'e rusine' ..adica ma fraieresti in fata..cand tu ziceai ba taci ca iti dau ban..sieu tot iti ziceam ca nu am vorbit cu tine..eu vorbesc doar cu inger ca , cu el am avut ce am avut...tu nimik batma batma...hai sti ceva..mai bine ai lasa topicul asa..nu il mai umple cu prostii dale tale!

    Inger nu mai tot te da corect si inteligent...lasa sa zica owneriii ceva,....important e ca mi'ai dat llama fara sa ma atentionezi macar...ce sa mai continui..normal ca vreau probe..nu adn dar si tu pot sa scriu ce ai tu sus cu opinia mea..nu?hai sa stam stramb si sa judecam drept...alta dovada ca tu iti dedici viata facand frage...'nu imi pierd eu 10 min din viata facand nush ce...'
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de kuddo 30.01.10 2:35

    -=CraZy=- a scris:..nu neg si nici nu recunosc nimic din ce scri tu acolo dar vino tatuțule cu dovezi clare daca, crezi ca esti curat..nu am amenintat..citeste mai bine...nu am zis cas eu nush cine si daca il sun pe liviu nush ce face ca la ceva de gen'ul te'ai referit..

    Sa o luam pe rand. Am subliniat cateva elemente din textul tau si vreau sa fac cateva mentiuni.
    Nu poti sa nu negi si nici sa recunosti in acelasi timp pentru ca te transpui intr-o contradictie total aiurea. Nu poti sa fi impotriva unui lucru si totodata sa fii de acord cu el. Logica surpinde cele 2 elemente ca fiind total opuse, extreme fara cale de mijloc.
    Ca sa continui...nu trebuia sa scrii tu personal ca i-ai amenintat, ci ei trebuiau sa scrie acest lucru in apararea lor (daca i-ai amenintat). Ai scris in primul post ca-l suni pe liviu si acum te intorci de la afirmatie.
    Eu cred ca tu nu citesti lucrurile pe care le scrii cu suficienta atentie. Le ceri adminilor sa iti demonstreze, dar tu cum demonstrezi ceea ce ai scris mai sus ?
    Ma voi uita (daca am timp) si in log-uri ca sa fiu mai sigur. Tineti-va bine cei care se simt Pinocchio.

    Later Edit:
    Cod:
    crAzy<683><STEAM_ID_LAN><SPECTATOR>" say "vaide capu vostru...admini...o sa il sun [pe liviu s vad ce are de zis in privinta asta..."


    "crAzy<683><STEAM_ID_LAN><SPECTATOR>" say ":) sa nu crezi ca glumesc...acum ma duc sa il sun"

    Atat am citit deocamdata, ramane sa mai ma uit pe zi (daca am timp).
    R I P
    R I P
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 90
    Varsta : 38
    Localizare : Constanta
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 08/12/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de R I P 30.01.10 3:50

    crazy nu ma lua pe mine cu amice ca nu esti amicul meu si nici nu am facut sprituri impreuna si nu incerc sa lingusesc pe nimeni si nici sa par un exemplu si nici vreun om civilizat...doar incerc sa respect limita bunului simt pt ca aici nu sunt pe maidan si nici la coltu blocului cu vagabontii...iar daca erai in fata mea si imi spuneai ca te'am injurat eu vreodata sau te'am jignit iti mutam gura la spate...am incheiat orice discutie pe tema asta pt ca nu am timp sa de pierdut cu oameni de speta ta. PUNCT
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de ing3r 30.01.10 10:52

    oo...Stai ca se uita kuddo in log si vedem ce si cum coincide cu ce am scris eu in primul post al meu (copy-paste). Prietene, you're going down!
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de ing3r 30.01.10 11:01

    -=CraZy=- a scris:
    .normal ca vreau probe..nu adn dar si tu pot sa scriu ce ai tu sus cu opinia mea..nu?hai sa stam stramb si sa judecam drept...alta dovada ca tu iti dedici viata facand frage...

    Scz de dublu post, insa acum am citit mai bine ce a scris respectivul . Deci omule, tu nici acum nu recunosti ca ce am copiat eu din consola e adevarat? Ma mir ca ai tupeu sa te contrazici pe ceva care stii ca nu ai dreptate!
    In plus, in 12000 de min cat am eu pe srv te-am vazut prima oara in seara aia, deci nu prea am jucat impreuna pe srv => ca nu prea ai de unde sa stii cum imi fac eu treaba ca admin, asta doar ownerii pot decide!
    Oricum gramatica ta imi da ceva batai de cap in a intelege ce scrii. Numai bine!
    Mustang
    Mustang
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 213
    Varsta : 54
    Localizare : spitalul sapoca
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 2
    Data de inscriere : 31/12/2008

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de Mustang 30.01.10 11:07

    scuze pt interventie
    nu stiu ce sa intamplat aseara exact pt ca nu eram pe sv,dar am o observatie de facut:crazy vad ca esti veteran pe sv deci nu de azi de ieri,ma asteptam la o atitudine mai civilizata din partea ta.prin asta sa nu intelegi ca tin partea cuiva dar sant destui pe sv care ne fac cum le vine la gura,totusi avem si noi o limita .
    inca o data scuze pt interventia mea
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de murdoc 30.01.10 11:34

    cat s-a scris aici...n-am avut rabdare sa citesc tot. cum si eu am avut un conflict cu venerabilul crazy Smile), simt nevoia sa intervin. nu va mai bateti capul cu el ! nu vedeti ce fel de a scrie are. cam cata minte credeti ca are...lasati-l in voia lui. nu se ajunge nicaieri cu el. stiu din proprie experienta. ma mira kuddo ca s-a implicat atat intr-o prostie..probabil de la batranete s-a mai in mu iat(mi-l cenzura forumu)...

    P.S: cel mai tare motiv de trecut intr-o reclamatie: "mi-a zis stf...SUNETU!!!"...maxim
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de ing3r 30.01.10 11:47

    Maaaaare dreptate ai murdoc! Respectele mele... sunny
    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 30.01.10 14:08

    Big Eagle a scris:scuze pt interventie
    nu stiu ce sa intamplat aseara exact pt ca nu eram pe sv,dar am o observatie de facut:crazy vad ca esti veteran pe sv deci nu de azi de ieri,ma asteptam la o atitudine mai civilizata din partea ta.prin asta sa nu intelegi ca tin partea cuiva dar sant destui pe sv care ne fac cum le vine la gura,totusi avem si noi o limita .
    inca o data scuze pt interventia mea

    Da big te inteleg perfect..dar nu poti avea alta atitudine cu... Smile

    Ing3r a scris:In plus, in 12000 de min cat am eu pe srv te-am vazut prima oara in seara aia, deci nu prea am jucat impreuna pe srv => ca nu prea ai de unde sa stii cum imi fac eu treaba ca admin, asta doar ownerii pot decide!
    Oricum gramatica ta imi da ceva batai de cap in a intelege ce scrii. Numai bine!

    Da joc pe serv asta de aproape 1 an,...nu mai are rost sa incep si eu cu povesti...
    Si celor care spun ca "gramatica mea e nush cum.." da frate am dat bani sa termina si facutltatea ,"nu ma dus capul sa o termin"..aveti vreo problema cu asta?eu cred ca nu!
    Murdoc nu mai are rost sa mai incepem iar conflictul nu te'am mai bagat in seama...nu te'am jicnit eu nush de ce te iei iar de viata mea! Sad
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de ing3r 30.01.10 16:16

    Laughing Nici nu stiu de ce imi bat capul cu unu' care nu stie sa scrie...Dar in fine. Am citit posturile tale de pe forum de aici, si acum imi dau seama ca ce ai facut mai demult incerci sa faci si acum. Acuzi pe nedrept pe unul si pe altul de coduri, te iei in gura cu adminii si uite asa ti-ai luat si ban pe forum si ti s-a suspendat si adminul (in trecut) . M-am lamurit cu tine si , probabil , s-au lamurit si altii pe langa mine. Deja o sa incerc sa nu iti mai raspund , ma indispui Smile) . Vad ca ai aceeasi varsta cu mine, multi inainte, insa comportamentul tau tradeaza acest aspect!
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Reclamatie Rip & Ing3r 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de kuddo 30.01.10 16:31

    Se pare ca unul din owneri nu te sufera, ceea ce reprezinta un mare motiv pentru mine sa te exclud de pe forum/server. S-a discutat prea mult pe tema asta deja si eu zic ca sunt alte topicuri mult mai importante care asteapta raspunsul nostru, eu unu nu am timp de asemenea balarii.
    Vezi ca murdoc este owner si se poate baga in seama cand vrea si unde vrea, asa ca tu ar trebui sa-ti masori lungul nasului cand vorbesti cu el ca s-ar putea sa nu mai pupi server si forum.
    Poti intra pe server sa joci in continuare, dar las-o mai moale cu chat-ul daca stii ca esti tare-n gura, pentru ca data viitoare nu voi mai fi asa indulgent.
    Data viitoare cand vi cu motive de acest gen impresioneaza-ma, spune-mi "nu am folosit chatu deloc, nu am zis nimic si m-am trezit cu ban", nu sa le dai foc la admini sa te iei cu ei la cearta dupa care sa vi sa le ceri socoteala pe forum.
    Tu nu ai voie sa le ceri socoteala adminilor pe server doar eu si ceilalti owneri avem. Cand s-a intamplat o neregula vi pe forum si postezi ceea ce te doare, nu dai din gura pe server.

    Continut sponsorizat


    Reclamatie Rip & Ing3r Empty Re: Reclamatie Rip & Ing3r

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 10:24