Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


2 participan?i

    RECLAMATIE!!!

    rR
    rR
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 4
    Varsta : 31
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : RECLAMATIE!!! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 16/12/2009

    RECLAMATIE!!! Empty RECLAMATIE!!!

    Mesaj Scris de rR 21.12.09 21:29

    Salut!
    Hmm, am ceva de zis in legatura cu ziua de azi,gen am primit censure de la ASDE,sincer, numai stiu pentru ce dar stiu bine ca nu i-am zis nimic sa se simta ofensat dar oricum el asa a facut mereu de cand intru eu pe server-ul acesta:) cum am zis ceva mai "raspicat" cum i s-a pus lui pata si da censure in stanga si in dreapta...frate calm down, nu jucam pe bani si nu tre' sa te ataci atat, e doar un joc si nu cred ca am facut pana acum ceva sa supere pe vreun admin Smile si ma rog,in fine, dupa ce mi-am instalat cs'ul iar am intrat pe server am facut 2 fraguri al 2-lea frag fiind nyty Smile mi-am luat iar censure. As vrea sa stiu cine si dc a facut asta.Bft Wink Smile



    Lol si acum vad dupa ce mi-am reinstalat cs'ul ca am ban Laughing.
    Hai ca asta-i buna Wink.
    ASDE
    ASDE
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 851
    Varsta : 49
    Localizare : Ploiesti/PH
    Jocul preferat : RECLAMATIE!!! 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 9
    Data de inscriere : 19/03/2008

    RECLAMATIE!!! Empty Re: RECLAMATIE!!!

    Mesaj Scris de ASDE 21.12.09 22:22

    Si vei continua sa primesti ban atata timp cat vei intra pe server.La comanda fireatwill, comanda executata in repetate randuri, tu schimbai arma cu cutitul, acea comanda fiiind pentru depistarea no recoilului, mai faceai si figuri genul "Ba ce cfg prost mi-ati dat". Din moment ce tu intrii la noi pe server esti de acord cu politica serverului nostru. Nu iti convine esti liber sa iti alegi alt server. Noi nu avem nici timp si nici chef de comentariile tale si ale altora, e plina rubrica asta de oameni ca tine. Succes.

      Data/ora curentă este: 19.05.24 6:46