Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


2 participan?i

    Reclamatie Kuddo !

    avatar
    Alexutzu
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 279
    Varsta : 32
    Localizare : Romania,Constanta
    Jocul preferat : Reclamatie Kuddo ! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 08/10/2008

    Reclamatie Kuddo ! Empty Reclamatie Kuddo !

    Mesaj Scris de Alexutzu 06.09.09 22:07

    Kuddo ,stiu ca tu esti owner aici si totul depinde de tine pentru ca tu ai "puterea" nu vreau sa ma cert cu nimeni ,insa esti foarte arogant . Nu stiu cu ce te-am deranjat eu pe tine sau pe altcineva ca sa ma ameninti tu pe mine ca nu mai intru pe servar , stai linistit sunt o groaza de servere pe care pot sa joc si multe pe care pot sa am admin .Nu vreau sa deranjez pe nimeni cu acest topic sau mai ales sa se simta jignit vad ca deja iti dai prea multe "aere" de Owner .Tu doar critici pe altii atat ,ti-ai facut propriile reguli si nu le respecti si vrei sa ti le respecte altii ?
    Adica poti da ban cui vrei, sa schimbi harta dupa bunul plac, sa vorbesti cum te`a invatat strada, in mai putine cuvinte , sa faci ce te duce capul. Si regulile alea de ce mai sunt acolo ? Ca sa fii si tu "important" , asta era nu ?
    Alunga tu toti jucatorii fideli ai servarului ca o sa ramaneti 2 insi pe servar.
    Respect lui liviu care intradevar a fost baiat cu mine si cu multi altii.
    Mi-ai alungat toti prietenii dupa servar deoarece ai vazut tu acolo suspect si gata.
    Ai alungat multi foarte multi care intradevar iubeau servarul asta ,deoarece asa ai vrut tu cred ca stiu si motivul erau mai importanti decat tine si nu ai suportat acest lucru te inteleg.
    Crezi acum ca daca esti owner toata lumea trebuie sa iti stea la genunchi ? Te inseli amarnic.
    Peste cateva zile /saptamani sunt eu sigur ca o sa mai jucati 5 ppl pe servar si atunci o sa iti amintesti ce greseli ai facut si o sa iti para foarte rau . Pe alte servere /forumuri se mai fac glume ,ownerii cu adminii se mai iau la misto aici trebuie sa stai cu frica daca ai zis ceva gresit ca gata iau ban sau imi scoate adminul , nu e asa pana sa se inchida servarul cati jucatori erau ? iti aduci aminte ? era full servarul mereu ,acum ??????!! ce mai e ?? doar admini atat si cativa jucatori care nu stiu cat vor mai juca aici ,ca vor primi ban sau or sa fie alungati.
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Reclamatie Kuddo ! 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Reclamatie Kuddo ! Empty Re: Reclamatie Kuddo !

    Mesaj Scris de kuddo 07.09.09 11:20

    In primul rand habar nu am despre ce vorbesti. In al doilea rand era doar o atentionare faptul ca daca nu iti treci in profil adresa de yahoo vei ramane fara admin. Nu eu ti-am scos functiile, dar ti-ai facut un "prieten" din mine acum. Puștiule noi nu avem glume amandoi pentru ca nu avem aceeasi varsta, iar eu cand vorbesc serios nu-mi place sa fiu luat la mișto. Glume de acest gen si astfel de limbaj pe care-l ai cu jucatorii si adminii poti sa ai cu țăranii aia de la tine de la sat din Corbu cand va duceti sa culegeti porumbu, nu cu mine.
    N-aveam nimic cu tine, dar acum nu mai pupi berceni nici tu nici paduchii tai de prieteni codati.

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: 19.05.24 9:37