Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


2 participan?i

    RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO

    gabriel_berceni
    gabriel_berceni
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 351
    Varsta : 56
    Localizare : bucuresti /cartier berceni
    Jocul preferat : RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/07/2008

    RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO Empty RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO

    Mesaj Scris de gabriel_berceni 06.12.08 20:04

    Imi pare rau ca sa ajuns aici. Orice om are niste limite. Am stat de la ora 13 , sa urmaresc un jucator care mi sa parut mie ca este codat . nu am dat comenzi interzise precum ,amx_exec_cfg , sau stiu eu ce alte comenzi.Am folosit comenzile normale .La ora 19. 35 i-am facut 5 poze pe care le asteptam pe forum . Fiind lag mare pe server am fost nevoit sa-i dau ban de 15 minute sa nu treaca spectator, kuddo fiind pe server, mi-a dat ban ptr 2 zile pe motiv ca nu se da ban ptr poze.Lagul dupa server era constant. Il apreciez ptr munca depusa aici pe server dar incepand cu data de azi, nu il mai respect . Pacat , ca sa ajuns aici.Cand joc pe server mereu are cite ceva de facut impotriva mea si mai ales al adminilor. Cateodata are dreptate , alteori nu, dar este treaba lui de owner.Nu-i contest calitatea de jucator de cs, dar in relatiile cu playerii si cu adminii ,parerea mea este ca nu stie sa lucreze cu ei.Imi pare inca o data rau ca am prea mult bun simt , si ca imi cer scuze atat, dar incerc mereu sa fac lucruri bune.Nu stiu daca intotdeauna reusesc , dar macar imi dau silinta .Cand am vrut sa parasesc acest server am primit telefoane si pe mess cu rugamintea sa nu renunt la acest server.Cu sprijinul lui liviu , am reusit sa ma reincadrez in acest joc minunat.Majoritatea din conducerea staffului de aici nu stiu daca au fost alaturi de mine , dar oricum (ca peste tot) , fiecare om vrea sa ajunga din ce in ce mai sus , sa fie apreciat.Kuddo zicea odata ca nu are nevoie de admini ,decat sa fie seriosi si respectuosi. De prietenie numai avem ce discuta in momente de genul acesta .Iar de ajutor din partea lui .....ce sa mai zic ......poate sa ne dea banuri cat mai multe . Dar poate asta este politica lui si eu nu vreau sa-i schimb viziunea . As dori daca se poate sa analizati cu atentie aceste aspecte si sa decideti daca pot sa mai intru pe acest server , sau nu . CU RESPECT PTR MURDOC, LIVIU , SI CEILALTI ADMINI , PLUS PLAYERILOR DUPA ACEST SERVER. GABY_BERCENI
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO Empty Re: RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO

    Mesaj Scris de kuddo 06.12.08 20:37

    In primul rand ti-am dat ban 3 zile (nu doua), in al doilea rand nu il cunosc pe acest OldSchool (l-am vazut de cateva ori pe server). Ti-am scris in chat "nu are coduri i-am facut si eu poze" si tu ii faci si poze ii dai si ban ca tu esti "ciumec". Am scris pe forum o REGULA pe care trebuie sa O RESPECTE TOATA LUMEA (adica nu ai voie sa dai ban unui jucator ca sa puna pozele CI TREBUIE SA AI RABDARE SA LE PUNA), in momentu in care i-ai facut poze poate fi cutremur sau ceva extraordinar de important iar TU nu vei avea voie sa pleci de la calculator pana nu vezi pozele pe care i le-ai facut! NU MA INTERESEAZA ca cineva din familia ta are probleme in momentul respectiv. Dupa cum vezi eu nu sunt o persoana intelegatoare (decat cu anumiti oameni).

    Si de la faza cu "am prea mult bun simt"...pai daca aveai atata bun simt si erai "painea lu' Dumnezeu" nu mai frecai atata jucatorii la cap sa umpli listele cu ban-uri si cu poze ca nu e NIMENI dator sa stea dupa tine ca asa vrei tu. E vorba de bun simt sa intelegi ca omu ca nu faci poze acelorasi jucator o data la 15 minute ca asa ti se scoala tie ca respectivul are wall. Ia uita-te la cereri unban 95% dintre ban-uri sunt date de tine...cred ca nici eu de 3 ani de zile nu am dat atatea ban-uri cate ai dat tu intr-o luna-doua.

    NU dati ban jucatorilor daca nu sunteti 100% siguri ca are cod (deci nu 99% ci 100%).

    Tine minte ca jucatorii fac serverul! Nu tu mai...."adminule".
    Ia aminte ca sunt o persoana dificila...si nu iti doresti sa te am pe lista neagra ca de maine nu vei mai calca pe serverul acesta.
    Respectul se castiga respectandu-i pe altii. Daca tu nu respecti jucatorii atunci eu nu te voi respecta pe tine.
    gabriel_berceni
    gabriel_berceni
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 351
    Varsta : 56
    Localizare : bucuresti /cartier berceni
    Jocul preferat : RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/07/2008

    RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO Empty Re: RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO

    Mesaj Scris de gabriel_berceni 06.12.08 21:07

    Experienta ta ca jucator profesionist o respect. dar atat . poate tu esti o persoan dificila si vrei ca jucatorii sa joace linistiti, si asta inteleg .1 Dar nu am plecat de la calculator . 2 nu-mi merg toate comenzile pe care le am si l-am imformat pe liviu de acest aspect. 3 ai dreptate cu pozele si nu prea . nu am am facut din 15 in 15 minute poze lui old sau oricarui player.4 datoria ta de owner este sa verifici pozele si sa scoti banurile jucatorilor daca sant in regula. 5 nu joc aici de o luna sau doua joc de 4 , dar nici aici nu ai fost atent sa remarci. 6 playerii fac serverul si nu te contrazic deloc .dar playerii corecti si playerii care vin sa se delecteze aici , care inteleg ca pe sv exista niste reguli, si le accepta si nu intra codati sau cu cfg-uri smenuite.7.iar in legatura cu amenintarile tale denota faptul ca am dreptate, si nu esti in stare sa recunosti ca aici ai gresit. dar numai are importanta . Cand a fost serverul la ananghie si tineai atat la el de ce nu ai pus bani ptr mentinerea lui ??/?ai muncit la forum si daca numai exista acest server iti gaseai altul.Ptr tine era usor.Dar ptr liviu si ceilalti ????? Eu am venit cu ideea ca sa platesc ip-ul fara pretentii, doar sa joc . liviu a fost superamabil oferindu-mi adminul aici .am vrut sa renunt , dar pina la urma m-am gandit la munca depusa de voi aici si am apreciat lucrul asta . oare cati bani ai dat tu kuddo la acest server ???? meritul tau ti-l recunosc numai uitandu-ma la acest forum superb si la modificarile facute mai ales de craciun pe harti. atat. dar acest server nu traieste decat cu forumul sau cu hartile . Mai trebuie platite si o lumina , mai trebuiesc bani de piese ptr a pputea functiona , si de multe altele pe care tu le stii prea bine . de ce nu le-ai oferit tu ???eu imi permit si mi-am permis lucrul asta ! ca numai imi dai tu voie sa joc aici este alegerea ta , dar priveste lucrurile asa cum sant ele si invata sa respecti omul . eu te respect ptr ce ai facut aici , dar tu ma vei respecta daca vrei ,ptr lucrurile bune pe care le-am facut eu si ma vei invata , tot daca vrei cum sa progresez in cs nu sa-mi interzici sa mai joc aici .cel putin asa vad eu lucrurile, la 42 de ani ai mei . Numai are rost sa fac polemica aici si acum . rufele se spala in familie dar eu consider ca eu cu tine nu facem parte din aceeasi familie si ca atare , vreau sa inchei aici, daca vrei poti sa-mi dai ban si pe forum daca asta te face sa te simti bine !
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO Empty Re: RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO

    Mesaj Scris de kuddo 06.12.08 22:09

    Daca nu eram eu nu mai era acest server marlanule. Dar ce sa stie un amărăstean cu 4 clase ca tine. Mai bine te duceai la scoala si invatai sa scrii corect limba romana ca sa ne putem intelege ca oamenii dar Moromete avea o vorba (daca ai citit cartea) "deh..daca ar merge toti la scoala nu ar mai avea cine sa ne faca pantofii". Cu ce te lauzi tu ma baiatule ? Ce ai realizat tu ? Cine esti tu ? Eu pot sa iti interzic ce vreau pe serverul acesta, poti considera ca este si serverul meu, daca eu nu il sustineam pe liviu cu serverul asta nu mai jucai de mult pe el.
    Sa sti ca ma pis pe banii aia ai tai, faptu ca dai bani nu iti rezerva respectul pe server si nici un fel de drept in plus, ai primit functie pe server pentru ca NOI am crezut ca esti baiat pe cand tu esti doar un lesinat cu doua fețe care in fata iti vorbeste frumos iar in spate te vorbeste.
    Eu nu stau sa ma cert cu oamenii din cauza ca tu esti un apucat si freci pe toata lumea. Daca nu sti sa fi admin stai in [cenzurat] la locu tau si taci din gura si observa ceea ce fac altii. Faptul ca dai bani pe mine ma doare fix in [cenzurat] si ar fi trebuit sa ai placerea ca ai ajutat acest server pe cand tu vrei sa fi vazut ca un zeu.
    Prefer sa se inchida serveru decat sa sustin un om fara principii ca tine si care ridica pretentii.

    Si sa sti ca m-am chinuit sa folosesc cuvinte cat mai simple din vechea limba nationala romana...ca sa intelegi si tu ceva din toata polologhia asta la tot excesul tau de apoplexie in combinatie cu inteligenta ta....incomensurabila.

    (Daca nu ai inteles ceva din textul de mai sus nu ezita sa consulti site-ul: http://dexonline.ro/)
    gabriel_berceni
    gabriel_berceni
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 351
    Varsta : 56
    Localizare : bucuresti /cartier berceni
    Jocul preferat : RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/07/2008

    RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO Empty Re: RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO

    Mesaj Scris de gabriel_berceni 06.12.08 23:13

    inteligenta ta nu ma surprinde . Crezi ca daca am dat bani ma cred un zeu ??Gresesti man !!!! tu te crezi zeu si cred ca am mai multa carte ca tine !! Daca ai vazut filmul morometii acolo sa mai spus ceva care ti se potriveste ca o manusa . Nu am cuvinte . Am facut ceea ce am facut benevol ptr toata lumea si nu cer nimic decat respect!!!!! dar tu nu prea cunosti cuvantul respectiv sau nu vrei sa-l vezi din cauza nasului tau care il tii pe sus!!!! ai grija man sa nu te impiedici ....cazatura s-ar putea sa-ti fie fatala !!! Iar pe tine nu te-am vb deloc . Daca te-ai simtit cu musca pe caciula normal ca ai luat foc !! te inteleg ca la fel procedam si eu , poate !!!Iar chestia cu dexul este rasuflata man !!! si eu AM o facultate , si este facultatea de drept din Bucuresti si tot nu am nasul pe sus ca tine .Intradevar pe timpul meu se facea scoala nu ce se face acum .Dar asta nu are importanta . Oricum iti doresc o seara placuta!!!!!! P.S. acum poti sa scrii cenzurat !!!!!! in schimb pe server nu !!!! Ma amuz, sa stii cu toate ca este grav la cum gandesti tu !!!
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO Empty Re: RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO

    Mesaj Scris de kuddo 06.12.08 23:37

    Tu ai grija sa nu vin in bucuresti ca va desfiintez sectia aia de angajaza toti lesiantii cu "facultate" ca tine....daca vrei iti dau adresa sa vi direct la mine ca eu deja ascut lopata si iti trag cu ea pe spinare si te miruiesc mai ceva ca la biserica. Ma enerveaza oamenii mici care au pretentii mari si care se vor a fi importanti iar ei sunt niste nimeni care se lauda cu ceea ce fac prietenii lor pentru ca ei sunt niste inapți, incapabili sa isi ia viata in piept.
    O sa inchid topicul asta sa nu mai vada si altii stralucirea "inteligentei" tale cu 3 facultati dintre care 4 le-ai absolvit cu titlul de "Doctor Honoris Causas"...ne eclipsezi pe toti...

    Daca si oamenii ca tine au facultate atunci se duce dracu tara asta...chiar ca am ajuns vai de capu nostru. Stai si lucreaza la salvamari sau unde esti tu ca peste 3-4 ani o sa fiu sefu tau si o sa-ti zic "aport!".

    Continut sponsorizat


    RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO Empty Re: RECLAMATIE PTR OWNER KUDDO

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 10:45