Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+27
S.J
Infinity
BuSteR
memo
O_x
^Shadow^
XeCS[tnk]
NameK
ready4war
laurentiu
Crack
Nesimtzithu
Pustiu'
iGu
Dr@cu!@$
murdoc
GTI.JEDY 2
Joannyta
Nesstziu
mihaivictor
M0rPh|n
kotorash
Irina22
N-avem
Silver_Ghost
liviu
kuddo
31 participan?i

    Offtopic

    ^Shadow^
    ^Shadow^
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 26
    Varsta : 33
    Localizare : PRAHOVA-BALTESTI
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 11/08/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de ^Shadow^ 30.08.08 22:51

    am si eu o rugaminte....kuddo daca doresti poti sa imi lasi si mie un cfg ,cel mai bun pentru berceni..fara scripturi fara nimic....mi s-a spus de catre ARVANEZU ca am viteza stanga-dreapta si eu n-am habar de cfg-uri,de aceea daca puteti sa ma ajutati cu un cfg bun de al vostru..multumesc
    O_x
    O_x
    Server Slot
    Server Slot


    Numarul mesajelor : 154
    Varsta : 31
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/08/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de O_x 04.09.08 16:57

    am si eu o rugaminte..as vrea sa vad acel topic unde am fost sanctionat,si sa observ regula incalcata de mine..avand acest rang la respectarea regulilor..multumesc
    O_x
    O_x
    Server Slot
    Server Slot


    Numarul mesajelor : 154
    Varsta : 31
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/08/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de O_x 05.09.08 7:27

    chiar nu imi poate da nimeni un raspuns?
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de Vizitato 05.09.08 8:58

    cel mai bine intra pe profilul tau si vezi topic-urile unde ai postat si cauti , bafta !
    O_x
    O_x
    Server Slot
    Server Slot


    Numarul mesajelor : 154
    Varsta : 31
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/08/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de O_x 05.09.08 9:06

    Ady_Vlad a scris:cel mai bine intra pe profilul tau si vezi topic-urile unde ai postat si cauti , bafta !


    pfff...fratele meu...am peste 100 de postari ! ..
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de Vizitato 05.09.08 12:15

    Atunci nu mai face topiucuri aiurea si asteapta raspunsul celui care tea penalizat cu motivul !
    O_x
    O_x
    Server Slot
    Server Slot


    Numarul mesajelor : 154
    Varsta : 31
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/08/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de O_x 10.09.08 22:19

    fratilor...oameni buni...pentru prima penalizare am postat tot aici pentru a vedea de ce si in ce conditii am primit penalizarea..nu mia raspuns nimeni,nu m-a bagat nimeni in seama.. acum postez din nou..si zic ca memo a cam exagerat cu aceste penalizari .. frate gandestete putin.. 2 penalizari si ai ajuns la ultimul grad..frate.. pentru 2-3 penalizari poti lua ban ..:O.. uitati-va si voi aici.. pentru ce am luat eu o penalizare..pentru simplu fapt ca am vrut sa ii zic lui comet ca Mastershot a jucat si cu alte nickuri..si spune ca postez aiurea...fratele meu..omu era nedumerit..si l-am lamurit cum sta treaba..asta inseamna ca postez aiurea? https://berceni.ace.st/cereri-admine-cs-16-f1/cerere-admin-t1549.htm
    memo
    memo
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 609
    Varsta : 34
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 28/05/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de memo 10.09.08 22:26

    da ma postezi aiurea ai postat o data tiai spus parerea daca posteaza ala de 100 ori si tu postezi la fel???? Question
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de kuddo 11.09.08 7:22

    O_x ia forumul la puricat ca sa aflii dece ai fost penalizat. Important e ca daca ai sa fi cuminte iti va reveni la normal.
    O_x
    O_x
    Server Slot
    Server Slot


    Numarul mesajelor : 154
    Varsta : 31
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/08/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de O_x 11.09.08 10:54

    memo a scris:da ma postezi aiurea ai postat o data tiai spus parerea daca posteaza ala de 100 ori si tu postezi la fel???? Question

    frate...dar tu nu ai vazut cum era vorba pe acolo? deci .. recapitulare.. 1. am zis pro. 2. vine comet si spune ca eu spun pro doar pentru ca e prietenul meu 3. revin si spun ca are vechime si multe minute pentru ca a jucat si cu alte nickuri(comet nestiind asta ) .. iar tu vii si spui ca vorbesc aiurea(offtopic)..
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de kuddo 11.09.08 17:30

    Incerca sa fi cat mai succint la cereri admine pentru ca nu putem sta sa citim fiecare poveste in parte. Postezi astfel "PRO pentru ca lalala lala etc" sau doar "PRO" sau cum vrei tu. Deci o data si gata.
    memo
    memo
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 609
    Varsta : 34
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 28/05/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de memo 11.09.08 19:20

    O_x a scris:
    memo a scris:da ma postezi aiurea ai postat o data tiai spus parerea daca posteaza ala de 100 ori si tu postezi la fel???? Question

    frate...dar tu nu ai vazut cum era vorba pe acolo? deci .. recapitulare.. 1. am zis pro. 2. vine comet si spune ca eu spun pro doar pentru ca e prietenul meu 3. revin si spun ca are vechime si multe minute pentru ca a jucat si cu alte nickuri(comet nestiind asta ) .. iar tu vii si spui ca vorbesc aiurea(offtopic)..



    aici nu era vorba doar de topicul respectiv era vorba de mult mai multe vorba lu kuddo purifica forumu si vei vedea ca ai cel putin 2 posturi la fiecare topic
    atat am avut de zis cu respect memo
    BuSteR
    BuSteR
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 62
    Varsta : 36
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 08/06/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Salutare

    Mesaj Scris de BuSteR 19.09.08 12:26

    salut...nu stiu ce se intampla dar de cateva zile ... serveru nu mai merge.... S-a inchis? Sad sau ce se intampla .. ca eu habar n-am de nimic ...si n-am mai jucat cs de cateva zile ..ca vedeam serveru inchis.. as dori si eu un raspuns la intrebarea : "Ce se intampla cu serveru berceni? Sad " Va multumesc...

    Cu stima BuSteR
    Infinity
    Infinity
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 13
    Varsta : 33
    Localizare : Peste tot si nicaieri
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 14/09/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de Infinity 20.09.08 21:55

    Va rog sa nu mai luati in considerare cererea mea de slot.
    Am renuntat la ea.
    Nu mai intru ca sa fie altii fericiti!

    Mesaj adresat celor care se ocupa de cereri.
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de murdoc 20.09.08 23:05

    Infinity a scris:Va rog sa nu mai luati in considerare cererea mea de slot.
    Am renuntat la ea.
    Nu mai intru ca sa fie altii fericiti!

    Mesaj adresat celor care se ocupa de cereri.

    stiu de ce faci chestia asta, dar ce am scris la cererea ta nu tie iti era adresat(mai este cineva in cazul tau). dupa cate ai vazut liviu a zis sa decida asde si kuddo, deci eu nu prea am nici un cuvant de spus!
    Infinity
    Infinity
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 13
    Varsta : 33
    Localizare : Peste tot si nicaieri
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 14/09/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de Infinity 20.09.08 23:26

    Pot trai si fara slot/admin.
    Am zis ca cer slot sa pot intra si eu cand vreau pe server, oricum intru rar in joc, daca ar trebui si atunci sa astept jumate de ora sa intru pe server mi-ar trece cheful de joc.

    PS: Ceea ce ai postat tu la cererea mea nu imi era adresat mie, dar totusi ai postat la cererea mea. Imi dau seama de reactia oamenilor dupa ce posteaza. Nu ma vreti, am inteles, nu va pot obliga sa ma acceptati.
    S.J
    S.J
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 34
    Localizare : CRAIOVA
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/01/2009

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de S.J 08.01.09 20:23

    SALL care poate sa ma ajute si pe mine cand m-am inregistrat pe acest servar nu aveam steam si la intrebarea steam am zis nu si acuma as vrea sa modific si sa pun da care poate sa ma ajute si pe mine pls
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de murdoc 08.01.09 20:46

    gata
    gabriel_berceni
    gabriel_berceni
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 351
    Varsta : 56
    Localizare : bucuresti /cartier berceni
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/07/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de gabriel_berceni 19.01.09 1:23

    Am decis si eu sa fac un comentariu aici . nu neaparat sa ma dau important sau ca sa impresionez lumea .sant niste observatii facute in decursul a 5 luni petrecute aici pe server cu bune si rele.nu stiu ce se petrece in spatele serverului sau cum sant vazuti adminii , aici pe sv , dar eu personal vreau sa va asigur (aici vb numai de persoana mea ), ca incerc de bine de rau sa imi fac datoria chiar daca mai ies discutii, referitoare la banuri sau la poze. sant hotarari care se schimba peste noapte de catre owneri, si noi adminii nu prea santem imformati. cei care intra pe forum mai des stiu ce au de facut in mare .unii nu.liviu a spus si a hotarat sa numai facem poze la playeri.nu stiu la ora actuala ce sa mai fac . daca fac poze , nu este bine . daca dau ban iar nu este bine , daca dau quit nu este bine , etc....explicati-mi si mie oameni buni daca nu va suparati, de fapt ce pot sa fac eu ca admin sa fie cat de cat bine fara sa supar playerii, pe kuddo , sau sa stau sa ma cert cu playerii, ca hotararile luate sant schimbate foarte rapid de conducere . walul nu se vede in poze , am vazut probe la liviu .....poze nu am voie sa fac .....ban nu am voie sa dau la anumite persoane ....ca sant nou in cs si nu ma pricep......atunci nu inteleg de ce am acceptat sa fiu admin aici . sa mi se interzica tot si din nimic sa fac tot ptr ca daca nu fac tot sant penalizat.poate nu inteleg eu bine la anii mei , si la experienta mea in cs logica acestei functii.inteleg ca playerii sant cei care tin acest server , dar chiar daca ai 100 de ani vechime aici, tot tu ca admin esti de vina .este ceva in mintea mea care nu se leaga ! nu am venit sa acuz pe nimeni aici si nu am venit sa cer explicatii , asta am simtit ca trebuie sa scriu si asta am scris.daca se considera ca am jignit sau am deschis un subiect oarecum suparator, imi cer scuze!!!! am avut un caz cu lion care este recunoscut ca fost jucator de pgl, si cu experienta, care pur si simplu a fost pus la zid de toata lumea ca a gresit.(am citit si eu pe forum ).atunci daca el a gresit si si pe forum se considera ca nu are experienta in domeniu de cs , eu ce curaj mai am sa folosesc comenzile amx ,ptr a controla sau a penaliza playerii dupa acest server .???????mai bine stau linistit si joc cs fara a folosi comenzile amx, de frica sa nu fiu penalizat , nu ????eu am invatat cat de cat comenzile amx, si nu as vrea sa gresesc deloc , nici sa fac abuzuri . ca se intimpla voi raspunde, cu toate ca nu se tine cont de vechime , cunostinte de cs , si comenzi amx.si atunci ar fi discutii datorita faptului ca vin din ora in ora alte hotarari luate de catre conducere , si nu toti adminii stiu despre ce a fost vb atunci pe sv.oricum inca o data imi cer scuze ptr topic si ca am scris aici niste lucruri pe care le-am simtit. cu respect gabriel_berceni
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de murdoc 19.01.09 1:53

    orice admin nu poate sa faca fata acestei functii poate oricand sa joace pe server ca simplu player. nu va obliga nimeni sa fiti admini. daca nu va convine ce standarde trebuie sa indeplinti si cum sunteti tratati puteti renunta oricand. nu stiu daca, jucand ca simplu player, ti-ar conveni sa primesti blind timp de cateva minute sau in mijlocul rundei, sau sa te trezesti scos aiurea din cs. nu stiu ce ai citit tu gaby de ai ajuns la concluzia ca lion a fost pus la zid. sunt curios daca a mai inteles cineva lucrul asta citind post-ul meu si a lui kuddo. in fine...concluzia este: nu te descurci cu adminul...renunti...mereu va fii cineva care sa-ti ia locul
    Vin Diesel
    Vin Diesel
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 160
    Varsta : 33
    Localizare : Magurele City
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 28/03/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de Vin Diesel 21.01.09 12:34

    murdoc...gaby nu se referea la chestia ca nu e capabil...a cerut pur si simplu o explicatie...ar dori ca noile reguli pe care le aplicati sa le stim si noi...si lion tot din acelas motiv a facut cererea pe care a facut-o...pentru ca,sincer...playerii din cauza caror suntem noi acuzati...sunt pur si simplu pustani de 13-14 ani care nici macar nu au habar ce este respectul...si totusi...dorim si noi respect si atentie...si cand se mai schimba regulile...am dori sa mai fim si noi pusi la curent...cu respect Vin Diesel
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de murdoc 21.01.09 13:44

    regulile schimbate sunt mereu puse pe forum. este obligatia voastra sa verificati forumul.
    app nu e cred ca eu sunt cel care nu a inteles ce a zis gaby
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de kuddo 21.01.09 17:06

    Cum adevarat a spus murdoc in postul de deasupra si cel precendent acestea sunt standardele. Cui nu-i convine e liber sa plece. Eu sunt convins ca regulile sunt destul de bine expuse, sau voi vreti sa venim la voi acasa sa va invatam. Cum am mai spus si in alte posturi si chiar la cei care fac cereri de admine (sau au facut in trecut) este necesar un minim de inteligenta pentru a utiliza functia de admin. Trebuie doar sa vedeti topicurile inroșite de la regulamente ca sa va dati seama ca s-au facut update-uri la reguli. Putem schimba regulile fara vre-o notificare in prealabil.


    Am citit si eu ceea ce a scris gaby, mersi pentru traducere Vin Diesel. Atata timp cat respectati jucatorii si nu ii agresati cu blind/slap/flash atunci si ei va vor respecta (majoritatea). Dar mi se pare normal si`i inteleg pe jucatorii care va injura ca le dati slap/ban/blind in exces si le dau lor dreptate. Avand 500 de admini pe server aveti obiceiul sa dati toti pe rand blind/flash etc la acelasi jucator. Faptul ca unii dintre voi sunteti mult mai slabi decat alti jucatori de pe server nu va da dreptul sa-l verificati, iti zici "dom'le e mai bun ca mine eu sunt slab" si dai quit la CS daca nu va convine.
    Eu fac crize cand vad cereri de unban pe forum si m-apuca strechea cand vad poze puse de jucatori care chiar nu au nimic.
    De multe ori vad ca este facuta cate-o cerere unban si ma uit la nickul persoanei care a inaintat cererea, daca eu am vaz cum joaca persoana respectiva nici nu mai intru sa ma uit la poze si dau unban direct, pentru ca faceti abuz si nu merita sa ma deranjez sa ma uit la niste poze, evident curate (99% cel putin). Cine are cod nu pune pozele pe forum.
    GunPowder
    GunPowder
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 200
    Varsta : 39
    Localizare : Constanta
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 02/11/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de GunPowder 24.01.09 23:59

    Ma scuzati ca postez aici dar iarasi nu am vrut sa fac topic nou.
    Am observat ca mi-a scazut la 50 % "respectarea regulilor de la profil si as dori sa stiu ce am facut ca sa nu se mai repete Smile
    Mc
    vandam
    vandam
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 159
    Varsta : 30
    Localizare : galati
    Jocul preferat : Offtopic - Pagina 5 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 07/11/2008

    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de vandam 08.03.09 13:25

    eu nu intelg respectarea regulilor de la profil..am respectat toate regulile cn imi creste sau descreste acolo?

    Continut sponsorizat


    Offtopic - Pagina 5 Empty Re: Offtopic

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: 19.05.24 13:34