Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+10
-=Mast3r=-YuLy
Silver_Ghost
NameK
ready4war
murdoc
VBoy
Nesstziu
M@R$3
MADE WITH
Joannyta
14 participan?i

    OffTopic

    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : OffTopic 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    OffTopic Empty OffTopic

    Mesaj Scris de Joannyta 16.06.08 1:51

    Macar atat respect sa aveti pentru contributia mea la server timp de un an pe care nu o regret incat sa nu-mi stergeti topicul asta sau sa nu-mi aud jigniri.
    Deci din momenul asta pe mine nu o sa ma mai vedeti pe server. Si prin topicul asta vreau sa-mi iau la revedere de la toti jucatorii care i-am intalnit pe server, ati fost grozavi, cu unii m-am inteles foarte bine si sper ca intr-o zi sa ne intalnim la o bere (voi), eu suc natural fara conservanti :lol: . Imi pare rau ca nu am primit respectul pe care-l meritam si imi pare rau ca ati asistat la ce s-a intamplat pe cererea de admin a lui Shadow.
    A, da si sa nu uit multumesc celor care mi-ati zis la multi ani nu am fost pe forum atunci sper ca nu e prea tarziu. Nasol de mine m-am despartit de colegii de clasa acum de voi...ma fac emo
    :lol:
    Ok cam atat, bafta mai vorbim pe mess sau pe alte servere.
    avatar
    MADE WITH
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 27
    Varsta : 37
    Localizare : Bistrita
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 04/06/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de MADE WITH 16.06.08 1:55

    ok Joannyta , o sa se simta ei care sunt vinovati ! bafta in continuare si mai vb noi :X
    M@R$3
    M@R$3
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 89
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 03/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de M@R$3 16.06.08 6:48

    bafta in continuare :* ai o lame de la mine:* am glumit... oricum bafta... o sa iti simtim lipsa :oops:
    Nesstziu
    Nesstziu
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 148
    Varsta : 32
    Localizare : Iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de Nesstziu 16.06.08 8:52

    nu pleca......... Sad
    VBoy
    VBoy
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 127
    Varsta : 37
    Localizare : Galati
    Jocul preferat : OffTopic 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 16/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de VBoy 16.06.08 11:53

    Offf .... Nu ma pot impaca cu ideea ca Joannyta nu va mai fi pe server .... era una dintre cei mai buni admini ai serverului ... nu abuza de functie, stia ce inseamna respectul fata de jucatori (fie ca sunt ei mai noi sau mai vechi),avea bun simt si un caracter ireprosabil. Nu sunt admin ... deci nu imi permit sa ma bag in deciziile voastre ..... dar pentru faptul ca sunt un user activ al forumului ..... pot avea o parere.Exista atatea reguli pe server ... care se doresc a fi rspectate cu restrictie .... la cea mai mica greseala pe care o face un admin (fie ca a dat un slay/kick/llama/gag sau altele din grseala ) i se ia adminul si eventual i se da si ban , dar nu se respecta regula de baza .... regula prin care SE DAU ADMINE ....(In regulile respective scrie ca tre sa ai 200 de ore pe server.... regula care nu sa respectat niciodata ..... deci ar trebui sa se scoata din regulament sau sa nu se mai dea admin doar la cei care o indeplinesc. Pentru faptul ca nu va selectatii adminii de la inceput se face aceasta confuzie intre adminii foate buni (ex : Joannyta) si altii care nu ar merita ...... ajungandu-se astfel la un momenat la momente ca aceste ... in care admini respectabili ai serverului sa renunte la functie.
    Joannyta va avea mereu respectul si sprijinul meu ,daca asta inseamna ceva ptr ea, chiar daca nu va mai intra pe server ..... si faptul ca a luat aceasta decizie dovedeste un caracter frumos si deminitate ....... ceea ce m-ar face sa fiu mandru sa am asa admini daca as fi unul din boss-ii serverului.
    Poate ne mai gasim la o lama sa te gadil putin la coaste Smile) ..... impreuna cu M@rse .


    P.S. : Apreciez faptul ca administratorii forumului nu vor sterge sau inchide acest topic .... dandu-le tuturor dreptul la opinie!
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : OffTopic 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de murdoc 16.06.08 12:18

    imi pare rau joannyta pentru decizia ta. poate te mai gandesti totusi...
    ready4war
    ready4war
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 588
    Varsta : 31
    Localizare : Pe undeva in underground
    Jocul preferat : OffTopic 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 02/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de ready4war 16.06.08 12:21

    nu vad joannyta de ce ai pleca nu inteleg din cauza lui kuddo?? din cauza a ceea ce a scris in cererea lu ShadoW ?? asta e nu trebuie sa pleci din cauza asta daca tu nu-l agreezi pe ShadoW nu inseamna ca trebuie sa nu mai intri pe server sper ca te mai gandesti la decizie Razz sa ne vedem pe server
    NameK
    NameK
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 78
    Varsta : 33
    Localizare : ROMANIA-PRAHOVA
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 06/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de NameK 16.06.08 13:46

    Joannyta eu as vrea sa intri pe servar cat vrei...nu am nici o impotrivatie asupra acestui lucru...dar...as vrea sa numai incepi cu mistourile tale pentru ca nu esti cine stie ce mai mare ca mine(pe servar)...in legatura cu,kuddo e foarte destept,stie ce face,nu cred ca a facut cva ce nu trebuie,cei mari trebuiesc respectati foarte mult,la fel si ceilalti,nimeni nu e mai deosebit de nimeni...toti avem un scop in viata nu trebuie sa ne certam de la un joc...joannyta te rog sa intri pe servar eu nu am nimik cu tine,dar de cate ori ziceam cate ceva tu interveneai prin mistouri...in fine..nu mai conteaza...intra pe servar si iti vezi de jocul tau si vorbim toti frumos nu prin mistouri...respect for all..
    Silver_Ghost
    Silver_Ghost
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 315
    Varsta : 49
    Localizare : Hirsova(Constanta)
    Jocul preferat : OffTopic 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 19/03/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de Silver_Ghost 16.06.08 15:33

    Jo!Ce ai?Ai dat in mintea copiilor?Te superi din orice? pale
    Si eu cui mai zic PAC!? Hai nu fi rea si calm down!O.K. baby?
    Hope i`ll see you again on the server.B-bye!


    Ultima editare efectuata de catre Silver_Ghost in 16.06.08 20:18, editata de 1 ori
    -=Mast3r=-YuLy
    -=Mast3r=-YuLy
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 595
    Varsta : 32
    Localizare : Iasi
    Jocul preferat : OffTopic 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 2
    Data de inscriere : 07/06/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de -=Mast3r=-YuLy 16.06.08 15:52

    Joannyta de superi din ori si ce .....dar asta e.....e decizia ta bft ...
    avatar
    Dr@cu!@$
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 170
    Varsta : 33
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 10/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de Dr@cu!@$ 16.06.08 16:21

    JOannyta bafta :* ..si indiferent ce`ai face you`ve got my suport :* ...take care :*


    totusi te astept undercover si pe server Wink) Very Happy :*
    avatar
    MADE WITH
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 27
    Varsta : 37
    Localizare : Bistrita
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 04/06/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de MADE WITH 16.06.08 16:37

    unele persoane cred ca stiu de ce pleaca Joannyta !
    laurentiu
    laurentiu
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 201
    Varsta : 37
    Localizare : zimnicea
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 22/03/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de laurentiu 16.06.08 17:01

    hey joannyta chiar trebuie sa cedezi tu fii tare si hai pe server ca avem nevoie de tine PS. Si asta pentru totii ce trebuie sa facem sa fim mai unitii hai sa nu ne mai certam ca formam un grup frumos de la cel mai mare la cel mai mic go go go MULTUMESC
    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : OffTopic 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de Joannyta 16.06.08 17:32

    Silver...credeam ca ma cunosti mai bine de atat.
    Am postat asta si am zis gata... dar nu vreau sa plec si sa va las o impresie gresita. "Ma supar din orice"...cand va aud ma bufneste rasul pe bune. Daca era asa din orice plecam de mult. Am plecat pt ca asa era mai bine pentru liviu decat sa fac scandal si alte chestii urate, e doar un joc nu? Si Shadow tu suferi rau prietene, te luai de mine cand vorbeam cu MADA,te bagi in seama, esti patetic ai tupeu sa zici ca ma cred mai mare decat tine si fitze din-astea de copil la 13 ani, scuteste-ma.
    Eram sigura, dintr-un post frumos de la revedere ai reusit sa am enervezi din nou cu aerele tale. Si ca sa sti si tu nu pot sa-mi vad de treaba, nici un admin nu poate tocmai de asta esti admin sa vezi de treaba altora nu a ta, vezi? poate aici gresesti tu de nu ti se accepta cererile.
    P.S. un sfat mic Shadow, continua sa fi un pupincurist in fata lui Kuddo (asta e menirea ta, ca tot mi-ai zis de meniri in viata), hai ca le zici bine te aplaud, ca poate asa vei obtine slotul ala fara de care nu poti juca, pt ca nu scri cu verde sa te dai mare in fata prietenilor tai.
    Pacat de munca lui Liviu sa-si bata joc de ea oameni plini de fumuri.
    Vboy, marse cand primiti cate-o lama considerati ca ar fi de la mine Twisted Evil Love ya, bye.
    NameK
    NameK
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 78
    Varsta : 33
    Localizare : ROMANIA-PRAHOVA
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 06/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de NameK 16.06.08 17:58

    joannyta esti chiar...numai zic...auzi la tine ca tot yo ma iau de tine si sufar...numai te apara atat ca e asa cum zic yo mereu te bagi in seama cu mistouri ...sa zica si alti care mai au fost pe servar sa vedem care are dreptate...numi place sa sufar ca tn mai ales...nu am suferit niciodata...dar tu ca sa scapi gata..vezi ca esti fata si trebe sa ai gura mai mica nu sami zici mie ca am minte de 13 ani...uitate la tine nu mai sti cum sa scapi...nu sunt ''pupincurist'''..ma faci sa rad(ce cuvinte la o fata de 20 si cva de ani)...kudoo chiar stie ce face si are dreptate..mereu am adorat dreptatea si tu trebuie sa fi mai respectuasa daca vrei sa mai ramai pe servar dar vad ca ti-o faci cu mana ta..tu vorbesti de meniri ..mai bine iti vezi de treba ta...si mai ales pe servar '''esti admin sa vezi de treaba altora""...si atunci de ce faci mijto in loc sa vezi de codati..lag etc...trebuie sa faci mijto? ...mai scutestema...astept raspunsul lui kuddo..cred ca are de zis multe..
    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : OffTopic 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de Joannyta 16.06.08 18:02

    Nici nu ti-am citit postul Shadow pe bune, am o rugaminte inchideti topicul asta, imi pare rau ca am incercat sa-mi iau la revedere.
    avatar
    dic@zor
    Server Slot
    Server Slot


    Numarul mesajelor : 257
    Varsta : 32
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de dic@zor 16.06.08 18:55

    Pe cine mai impusc eu pe Buzzkilll Sad !Daca pleci ai un bafta mare de la mine !
    Nesstziu
    Nesstziu
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 148
    Varsta : 32
    Localizare : Iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/05/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de Nesstziu 16.06.08 19:02

    Dar totusi nu pleca............... Sad Sad Dar daca o faci sa stii ca toti o sa-ti simtim lipsa
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : OffTopic 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de kuddo 16.06.08 23:39

    La revedere.

    Continut sponsorizat


    OffTopic Empty Re: OffTopic

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: 19.05.24 7:48