Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+3
nyty
ing3r
CoRe.ZooM!
7 participan?i

    reclamatie fane_fane

    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    reclamatie fane_fane Empty reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 10.03.10 10:40

    Azi, pe la 10:30, vine fane_fane pe server. Harta abia o schimbasem, nu cred ca trecusera 2 minute si intra fane_fane si schimba direct harta pe aim_adust. Cine ti'a dat dreptul asta? Esti cumva owner?

    Cum la momentul acela eram adminul cu cel mai inalt rang, puteai macar sa intrebi daca sa schimbam, si eu ti'as fi spus ca abia am schimbat'o de 2minute, deci nu e nevoie. Dar, sincer acum, tu abia ai de 2-3 zile adminul si iti permiti asa o nesimtire sa vii si sa schimbi harta cum vrei tu?

    Lipsa de respect, nesimtire si abuz de admin, nu spun mai mult.

    PS: A si picat serverul cu ocazia asta, si, sincer sa fiu, nu cred ca a fost o coincidenta ca a picat tocmai cand ai schimbat tu pe aim_adust Wink
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de ing3r 10.03.10 17:27

    Pai , cum am mai spus, unii sunt degeaba Sad...Dupa ce ca nu au nici o treaba cu amx mod, nici macar nu se obosesc sa citeasca pe forum...
    nyty
    nyty
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 151
    Varsta : 41
    Localizare : olt
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 22/02/2009

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de nyty 10.03.10 17:49

    Este la inceput va invata si el..putina rabdare
    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 10.03.10 18:08

    nyty a scris:Este la inceput va invata si el..putina rabdare

    Da, nyty, unii sunt la inceput, dar INAINTE sa foloseasca o comanda pe care nu o cunosc sau pe care o cunosc dar este posibil sa nu aiba voie sa o foloseasca, ar trebui INTAI SA INTREBE Wink

    Si faptul ca a folosit aceasta cmd nu inseamna ca este la inceput, inseamna ca NU a citit regulamentul, sau ca l'a citit, dar vai doamne, vrea el sa joace pe nustiu ce mapa care ii place lui, in ambele cazuri fiind grava situatia Razz
    raduspa
    raduspa
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 145
    Varsta : 39
    Localizare : craiova
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 6
    Data de inscriere : 24/08/2009

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de raduspa 10.03.10 18:39

    core fara suparare greseala e evidenta,si ramane la latitudinea ownerilor si numai a ownerilor sa decida ce sanctiune urmeaza sa fie luata.,dar in acelasi timp tu faci o mare greseala de fiecare data,faptul ca incerci sa il faci pe cel de langa tine sa gandeasca ca tine(vezi ''tonul'' si modalitatea de adresare a ta in ceeea ce ai de zis)fapt care mai devreme sau mai tarziu iti va fii spus si de altii!e de ajuns sa le expui punctul tau de vedere si sa lasi sa decida ei(cei care sunt in masura sa poata lua o sanctiune sau nu).Ms pentru intelegere si sper sa tii cont de sfatul meu!
    misterV
    misterV
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 67
    Varsta : 43
    Localizare : constanta
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 25/01/2010

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de misterV 11.03.10 0:58

    Parere mea ca aceste certuri si reclamati intre admini nu se fac aici ca sa vada tota lume, ar trebui facute la sectiune unde vad doar admini.

    Ca nu e frumos sa ne certam pentru un mic incident si sa facem si reclamatie ,ca eu zic ca toti mai gresim nu neaparat intentionat dar mai gresim, asa ca pentru prima abatere era de ajuns o mustrare verbale nu o reclamati,ca dac noi ne certam aici si ei vad asta cand suntem pe sv o sa ne intarte mai tare si o sa iasa raca intre admini.....atat am avut de spus sper sa nu se supere nimeni Wink
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de kuddo 11.03.10 1:50

    Bun. Lucrurile stau in felul urmator.
    Prima chestie: nu vreau sa mai vad ca postati in haita la rubrica asta, decat daca aveti ceva folositor de spus. A doua chestie... nu stiu cine este acest fane_fane si in baza a ce a primit admin, eu nu dau admin la toti paduchii (totusi e vorba de prestigiul meu).
    Poate ca nu este vina lui fane si nu a facut intentionat sau poate ca a facut. Vina apartine in primul rand celui care i-a dat adminul, nu ne permitem sa dam admin la toti pentru simplu fapt ca intra des pe server si pupa bine in fund. Ma rog poate unii isi permit, eu am mai multa demnitate.
    Eu unul nu am timp sa ma ocup de o armata de admini incompetenti in care fiecare face ce-l taie capu. Ma voi ocupa si ii voi ajuta doar pe adminii care au cat de cat capul pe umeri si stiu ce este acela CS ce sunt acelea Reguli si ce este AMX (sau macar isi exprima dorinta de a stii).
    Prin urmare eu nu iau nicio decizie la acest admin, nu e problema mea.

    Daca mai vad posturi dupa mine in afara de un owner sau de fane_fane aveti ban.
    fane_fane
    fane_fane
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 10
    Varsta : 41
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : -2
    Data de inscriere : 24/01/2010

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de fane_fane 21.03.10 22:12

    eee acum am intervenit eu ... kuddo credema ca eu nu pup bine daca vrei sa sti si controlativa cum ganditi incercati sa intelegeti si voi ca a fost o greseala din partea mea ori cum am opservat ca sunt foarte multi admini care poarta dusmanie uni pe alti exemplu CoRe.Zoom, nu trebuie sa sari asa de [cenzurat] in sus, si tine mint eo chestie nici tu nu te-ai nascut invatat sa nu zici ca ai esti de la mami tau din.... destept sa le sti pe toate, a fost o vina dea mea ca am dar comanda gresit si cu asta am terminat. kuddo scuzama ca zic ce varsta ai?? de vorbesti cu (paduchi, pupa bine in fund) am pretenti la tine credema ca pe mine nu ma doare asa tare cas a am admin in schimb pe core vad ca daca nu are admin este un om falit in viata asta bravo CoRe. sa cresi mre. si parerea ea, cu capu pe umeri, trebuie sa ne ajutam uni pe alti nu sa ne dusmanim si sa ne agitam, este CoRe?? ai castigat in grad core bravo. o sa discut cu liviu putin ori cum nu este frumos faci atat haus core, asta se chiama sifon esti bun la politie sa torni,( sifon ) bravo va multumesc mult,pe cei care mau inteles ca a fost o greseala, nu am facut intentionat, re all
    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 21.03.10 23:31

    fane_fane a scris:sunt foarte multi admini care poarta dusmanie uni pe alti exemplu CoRe.Zoom, nu trebuie sa sari asa de [cenzurat] in sus, si tine mint eo chestie nici tu nu te-ai nascut invatat sa nu zici ca ai esti de la mami tau din.... destept sa le sti pe toate

    Eu nu iti port dusmanie, doar vreau sa stiu motivul din care vii tu asa pe server si pui ce harta vrei. Despre faptul ca m'am nascut invatat, nu este asa, dar macar inainte sa cer admin stiam APROAPE toate comenzile si ce e de capul lor, sau daca am voie sa le folosesc.

    fane_fane a scris:in schimb pe core vad ca daca nu are admin este un om falit in viata asta bravo CoRe. sa cresi mre. si parerea ea, cu capu pe umeri, trebuie sa ne ajutam uni pe alti nu sa ne dusmanim si sa ne agitam, este CoRe?? ai castigat in grad core bravo. o sa discut cu liviu putin ori cum nu este frumos faci atat haus core

    Sa stii ca pot trai la fel de bine si fara admin, dar din moment ce imi place acest server si pot ajuta la buna functionare a acestuia, imi permit ca in loc sa fac 2-3 fraguri sa stau sa verific playerii, de exemplu. Iti spun iar ca nu iti port dusmanie, si nici nu fac haos, dar chiar nu mi se pare normal sa vii pe server sa schimbi pe ce harta vrei tu, indiferent daca a fost sau nu o greseala!

    @Kuddo: Scuze ca am postat dupa tine, imi asum raspunderea de a primi ban pe forum in cazul in care consideri k merit, dar chiar ma deranjeaza jignirile aduse de fane la adresa mea. Sper ca intelegi, din momentul in care nu am fost singurul jignit de el.
    fane_fane
    fane_fane
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 10
    Varsta : 41
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : -2
    Data de inscriere : 24/01/2010

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de fane_fane 22.03.10 9:22

    CoRe.Zoom hai sa incercam sa fim prieteni cel mai bine pentru ca asa mi se pare normal, si iti raspund si la intrebare:doar vreau sa stiu motivul din care vii tu asa pe server si pui ce harta vrei. am gresit comanda, te rog frumos sa ma scuzi daca tot insisti pe tema asta, nu o sa se mai intinple.ok?? imi cer scuze fata de toti admini pentru ca asa mi se pare omeneste ,fratilor scuzatima de gresala mea, nu am facuto cu intentie.si promit ca nu o sa se mai intanple.si cu asta am terminat
    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie fane_fane 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 22.03.10 9:50

    Ok din partea mea. Asteapta si parerea finala a lui kuddo / liviu Smile

    Continut sponsorizat


    reclamatie fane_fane Empty Re: reclamatie fane_fane

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 6:24