Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


4 participan?i

    RECLAMATIE NYTY

    CMG.ShTruMFy
    CMG.ShTruMFy
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 2
    Varsta : 30
    Localizare : Timisoara
    Jocul preferat : RECLAMATIE NYTY 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 16/01/2010

    RECLAMATIE NYTY Empty RECLAMATIE NYTY

    Mesaj Scris de CMG.ShTruMFy 16.01.10 21:40

    *DEAD* CMG.ShTruMFy : care i'ati dat ban lu amar?

    nyty : deci u esti amar

    Added to banned list


    -> Sunt prieten cu amar...l'am cunoscut de pe server, este din timisoara k mine, si ... el era in loolish la ora 20:11 in data de 16 ianuarie 2010...
    a primit ban...nu asta intereseaza pe nimeni...pe mine doar...

    intru pe server si intreb care i'a dat ban sa stiu de ce...
    si nyty crede ca sunt eu amar...si primesc ban...
    simplu, scurt si in barba:|

    asemenea admini nu au ce cauta pe acest server...cel ce a facut acest server isi bate joc de munca lui cu asemenea incompetenta...deci ori esti admin si sti ce trebuie sa faci si ...etc
    ori lasa'te de treaba frate...

    putea ca tot omul normal sa vb civilizat, frumos...intr'o maniera mult mai delicata...nu sa dea ban direct...cer suspendarea sau macar retrogradarea acestuia pe o perioada extrem de mare...strica serverul...ma jur...

    daca nu pateste nimic il blestem toata viata cat voi juca eu counter strike...pentru ca eu vad lucrurile din punctul meu de vedere super delicate...si... nu admit asemenea greseli de asemenea inapti...


    imi cer scuze pentrul limbajul meu dezgustator...dar sunt foarte nervos, si vorbesc foarte serios, daca as avea autoritate in fata lui, i'as interzice jocul asta...sa se apuce de mario, spider man sau ce mai are el prin minte...findca de la asemenea oameni, se ajunge la distrugeri psihice a altor oameni...decaderi psihice, nervozitati, si ... nu stiu ce sa mai zic...


    imi pare rau ca a trebuit sa il reclam dar...inca odata rog conducerea sa intervina...

    strica serverul prin simpla prezenta a lui...
    inca odata imi cer iertare pentru deranjarea voastra, pentru timpul pierdut, dar eu dedic 60% din zi acestui joc...si nu imi place sa fiu deranjat din el...mai ales de un clovn ca asta...

    va multumesc,cu stima si respect, C1uM3g
    CMG.ShTruMFy...
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : RECLAMATIE NYTY 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    RECLAMATIE NYTY Empty Re: RECLAMATIE NYTY

    Mesaj Scris de kuddo 16.01.10 22:05

    Banul l-ai primit din consola serverului si din cate stiu eu pentru ca ai inceput sa comentezi cum ca de ce i-a dat ban nyty unui anume Amar (nu i-a dat nyty ban). Daca aveti nelamuriri nu va apucati sa comentati pe server ci doar pe forum.
    Nu mai ai nevoie de alte explicatii. Banul tau este de 2 ore.
    magicianu*
    magicianu*
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 234
    Varsta : 38
    Localizare : bucuresti-4-BRANCOVEANU
    Jocul preferat : RECLAMATIE NYTY 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 28/07/2008

    RECLAMATIE NYTY Empty Re: RECLAMATIE NYTY

    Mesaj Scris de magicianu* 16.01.10 22:13

    a luat si permanent kuddo ca injura pe toata lumea cum ii vine inclusiv admini dar are routabil. si tot nu se potoleste..
    CMG.ShTruMFy
    CMG.ShTruMFy
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 2
    Varsta : 30
    Localizare : Timisoara
    Jocul preferat : RECLAMATIE NYTY 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 16/01/2010

    RECLAMATIE NYTY Empty ..............

    Mesaj Scris de CMG.ShTruMFy 16.01.10 22:20

    Frate tu nu intelegi un lucru...deci ma jur ce este asa de greu? am explicat ca la gradinitza...
    nu am comentat nimic:| doar am intrebat cine i'a dat ban sa stiu cine...sa ii zic lui amar sa depuna plangere
    si am primit ban pe motiv ca eu sunt amar...ma jur...ce reguli de ...

    magicianule nu comenta ca nu ti'am facut reclamatie ca am zis ca te'ai asezat cu picioarele pe pamant...ai uitat cand mi'ai dat ban aiurea? sa nu incep....poveste uitata...

    frate...vreau doar sa joc cs...este atat de greu? pe nick c1um3g primesc censure de 5-6 ori pe zi...pe motiv k vb mult:))

    pe noul nick primesc ban ...azi am facut nick'u...deja am luat 3 censure+2 ban'uri:|...

    sincer...v'am zis si va repet...prea frumos serverul pentru asemenea incompetenti...
    multumesc celor care ma sprijina si celor care nu...sa se trezeasca si sa joace cs adevarat...mereu trebuie sa se lege careva de mine...astia micutzii...pentru ca le e frik sa nu piarda adminu ... findca yo ii purichez pe rand pe fiecare...nu o sa uit niciodata aceste nick'uri

    nyty, magicianu*, doryn(nu este nick neaparat negativ...mi'a luat apararea cand a fost nevoie)...si multi altii
    nu prea e nevoie sa vii inshir...magicianu te rog sa nu mai depui nici un reply dak ai putina onoare...findca esti jalnic...pentru mine esti un nimic...un nimeni...un vai si amar:| scz amar k iti rostesc nick'ul...este mult prea valoros pentru oamenii astia...
    putini de pe sv stiu ce inseamna cs adevarat si stiu sa se bucure de el...restu vor doar sa fie deasupra playerilor normali...(ma refer la admini)...
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : RECLAMATIE NYTY 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    RECLAMATIE NYTY Empty Re: RECLAMATIE NYTY

    Mesaj Scris de kuddo 16.01.10 22:22

    Aha, inteleg care este situatia acum si sper ca s-a "rezolvat" (o rezolva ASDE acum).
    magicianu*
    magicianu*
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 234
    Varsta : 38
    Localizare : bucuresti-4-BRANCOVEANU
    Jocul preferat : RECLAMATIE NYTY 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 28/07/2008

    RECLAMATIE NYTY Empty Re: RECLAMATIE NYTY

    Mesaj Scris de magicianu* 16.01.10 22:25

    si crezi ca iei ban si censure degeaba de 5-6 ori pe zi??
    nu doar ca vb mult dar si injuri cum iti vine. si nu am ce vb cu un mucos ca tine. o sa iei ban si pe forum. dute la capre si fa ce vrei daca iti placea serverul te adaptai si gata nu o sa se roage nimeni de tine si nici nu o sa te planga!
    ASDE
    ASDE
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 851
    Varsta : 49
    Localizare : Ploiesti/PH
    Jocul preferat : RECLAMATIE NYTY 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 9
    Data de inscriere : 19/03/2008

    RECLAMATIE NYTY Empty Re: RECLAMATIE NYTY

    Mesaj Scris de ASDE 16.01.10 22:27

    Topic closed.

    Continut sponsorizat


    RECLAMATIE NYTY Empty Re: RECLAMATIE NYTY

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 10:24