Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


3 participan?i

    aveti grija cu parolele de admini !!!

    gabriel_berceni
    gabriel_berceni
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 351
    Varsta : 56
    Localizare : bucuresti /cartier berceni
    Jocul preferat : aveti grija cu parolele de admini !!! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/07/2008

    aveti grija cu parolele de admini !!! Empty aveti grija cu parolele de admini !!!

    Mesaj Scris de gabriel_berceni 14.09.09 13:49

    in data de de 14,15, 16,17, 22,27 august playerul un_0 a folosit parola mea de la admin jucand aici pe sv , folosind comenzile amx, si cauzand discutii pe sv . mentionez ca nu il cunosc pe acest un_0 si nu i-am dat nici o parola de la adminul meu . un owner ma atentionat in aceasta privinta, iar eu am facut acest post sa se ia masuri impotriva acestui player si sa atentionez adminii la pastrarea secretului parolei de admin .
    dorucs
    dorucs
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 40
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : aveti grija cu parolele de admini !!! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 13/08/2009

    aveti grija cu parolele de admini !!! Empty mda

    Mesaj Scris de dorucs 14.09.09 14:16

    gabriel_berceni a scris:in data de de 14,15, 16,17, 22,27 august playerul un_0 a folosit parola mea de la admin jucand aici pe sv , folosind comenzile amx, si cauzand discutii pe sv . mentionez ca nu il cunosc pe acest un_0 si nu i-am dat nici o parola de la adminul meu . un owner ma atentionat in aceasta privinta, iar eu am facut acest post sa se ia masuri impotriva acestui player si sa atentionez adminii la pastrarea secretului parolei de admin .

    acuma pe bune daca nu ma cunosti cum intram eu cu parola ta ?
    logic acum
    ca ma umplu de nervi si ma umplu degeaba
    si in primul rand de unde sti ca eram un_O totusi ....
    nu fac din astea dar oricum ...o mica explicatie as vrea

    "sa se ia masuri impotriva acestui player si sa atentionez adminii la pastrarea secretului parolei de admin ."


    dupa cum vedeti am vb frumos fara sa supar vreu admin...cred ca merit o explicatie


    mi se pare ciudat sa nu am voie sa joc pt ca un admin crede ca eu m am folosit de parola pe care numai el o stie Neutral


    ms!


    Ultima editare efectuata de catre dorucs in 14.09.09 14:42, editata de 1 ori
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : aveti grija cu parolele de admini !!! 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    aveti grija cu parolele de admini !!! Empty Re: aveti grija cu parolele de admini !!!

    Mesaj Scris de kuddo 14.09.09 14:40

    Am observat pe gametracker niste lucruri, nu o sa va detaliez toate aspectele.
    Prin urmare pe gametracker userul "un_O" s-a asociat cu nickul "un_O", dar si cu nickul "gaby_berceni". Pe gametracker daca avem user putem sa ne asociem cu orice nick de pe server astfel cand vom intra pe serverul respectiv te va arata pe gametracker ca si cum ai juca cu alt nick.
    Mai exact eu, kuddo, avand user cu acelasi nume si fiind asociat cu nickul "kuddo" facut pe gametracker ma pot asocia cu nickul sa zicem "Lion" si de fiecare data cand joc pe serverul Berceni pe gametracker va zice "User kuddo started playing as Lion on BERCENI.SERVEGAME.COM", chiar daca eu pe server am tot nickul "kuddo" din cauza asocierii facute pe gametracker.

    Prin urmare nu va impacientati si nu va faceti griji pentru ca nu este mare lucru. Am incercat sa fiu cat se poate de clar mai sus.


    Ultima editare efectuata de catre kuddo in 14.09.09 14:45, editata de 2 ori
    dorucs
    dorucs
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 40
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : aveti grija cu parolele de admini !!! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 13/08/2009

    aveti grija cu parolele de admini !!! Empty Re: aveti grija cu parolele de admini !!!

    Mesaj Scris de dorucs 14.09.09 14:43

    kuddo a scris:Am observat pe gametracker niste lucruri, nu o sa va detaliez toate aspectele.
    Prin urmare pe gametracker userul "un_O" s-a asociat cu nickul "un_O", dar si cu nickul "gaby_berceni". Pe gametracker daca avem user putem sa ne asociem cu orice nick de pe server astfel cand vom intra pe serverul respectiv te va arata pe gametracker ca si cum ai juca cu alt nick.
    Mai exact eu, kuddo, avand user cu acelasi nume si fiind asociat cu nickul "kuddo" facut pe gametracker ma pot asocia cu nickul sa zicem "Lion" si de fiecare data cand joc pe serverul Berceni pe gametracker va zice "User kuddo started playing as Lion on BERCENI.SERVEGAME.COM".

    Prin urmare nu va impacientati si nu va faceti griji pentru ca nu este mare lucru. Am incercat sa fiu cat pot de clar mai sus.



    multumesc !
    gabriel_berceni
    gabriel_berceni
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 351
    Varsta : 56
    Localizare : bucuresti /cartier berceni
    Jocul preferat : aveti grija cu parolele de admini !!! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 01/07/2008

    aveti grija cu parolele de admini !!! Empty Re: aveti grija cu parolele de admini !!!

    Mesaj Scris de gabriel_berceni 14.09.09 15:24

    asta am inteles kuddo, in legatura cu nickul ......dar sa ai acces la comenzi ptr admin ...... voi stiti mai bine .....

    Continut sponsorizat


    aveti grija cu parolele de admini !!! Empty Re: aveti grija cu parolele de admini !!!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 14:29