Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


2 participan?i

    Care este interesat de nero

    liviu
    liviu
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 43
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Care este interesat de nero 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Care este interesat de nero Empty Care este interesat de nero

    Mesaj Scris de liviu 22.02.09 23:48

    http://download.chip.eu/ro/Nero-9.2.6.0_64280.html

    In mare am copiat direct de pe link sa va faceti o idee insa mai multe aflati in linkul de mai sus:

    Nume: Nero 9.2.6.0
    Descriere: Nero AG produce și distribuie unul dintre cele mai bune programe de prelucrare multimedia din lume. Nero 9 aduce lumea digitală în calculatorul dumneavoastră. Folosind technologii inovatoare și aplicații de nivel superior Nero 9 vă ajută să vă creați o lume digitala personală.

    Dacă doriți să vizionați sau să împărțiți cu alții filmele făcute cu o camera High Definition, să editați un fișier audio și să mixați pentru palyerul MP3, să creați slideshow din fotografii, Nero 9 poate realiza acestea și chiar mai multe aproape fără intervenția dumneavoastră.

    Applicații incluse in Nero 9:
    Nero Mobile, Nero Home 3, Nero Scout, Nero StartSmart 9, Nero Burning ROM 9, Nero Express 9, Nero WaveEditor 4, Nero SoundTrax 3, Nero Vision 5, Nero Recode 3, Nero ShowTime 4, Nero MediaHome 3, Nero ControlCenter, Nero PhotoSnap, Nero PhotoSnap Viewer, Nero CoverDesigner 3, Nero BackItUp 3, Nero ImageDrive 3, Nero DiscSpeed 4, Nero DriveSpeed 3, Nero RescueAgent, Nero BurnRights, Nero InfoTool 5, InCD 5, SecurDisc Viewer.
    Pluginuri incluse: mp3PRO Plug-in, DVD-Video Multichannel Plug-in, Multichannel Plug-in, DVD-Video Plug-in.
    Nu sunt incluse: Blu-ray/HD DVD Video Plug-in, DTS Plug-in.
    EDGE
    EDGE
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 76
    Varsta : 36
    Localizare : Iasi
    Jocul preferat : Care este interesat de nero Aadc0ce51ff6ba2042d633f8ec033b0de62091d0
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 10/03/2009

    Care este interesat de nero Empty Re: Care este interesat de nero

    Mesaj Scris de EDGE 08.04.09 15:44

    zilele astea am schimbat 5 nero-uri Sad dar vad ca al tau este foarte bun ms Very Happy are cam tot ce am nevoie Embarassed Good Job

      Data/ora curentă este: 19.05.24 8:54