Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+2
O_x
Lion
6 participan?i

    care ma ajuta si pe mine?

    Lion
    Lion
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/06/2008

    care ma ajuta si pe mine? Empty care ma ajuta si pe mine?

    Mesaj Scris de Lion 24.10.08 21:38

    Salut baieti a intervenit problema ca nu se mai poate intra dp steam pe non-steam eu mam obisnuit cu csu pe steam deoarece al am de 2 ani care imi poate spune si mie un cs asemanator cat de cat cu ala dp steam deoarece am incercat vreo 7 csu-ri si parca ma misc in reloare sau nush asa mi se pare multumesc mult tuturor si astept niste pareri
    O_x
    O_x
    Server Slot
    Server Slot


    Numarul mesajelor : 154
    Varsta : 31
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/08/2008

    care ma ajuta si pe mine? Empty Re: care ma ajuta si pe mine?

    Mesaj Scris de O_x 25.10.08 8:26

    Counter Strike 1.6 simplu ! e acelas Razz
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : care ma ajuta si pe mine? 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    care ma ajuta si pe mine? Empty Re: care ma ajuta si pe mine?

    Mesaj Scris de kuddo 25.10.08 9:00

    Am discutat cu liviu si se zvoneste ca o sa apara patch`ul pentru protocolul 48 de server. Aici s-ar rezolva problema pentru noi cei cu steam, iar cei cu non-steam vor fi nevoiti sa isi faca si ei update cu noul patch
    Lion
    Lion
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 721
    Varsta : 36
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/06/2008

    care ma ajuta si pe mine? Empty Re: care ma ajuta si pe mine?

    Mesaj Scris de Lion 25.10.08 9:50

    atunci astept sa apara nou patch sper sa fie cat mai repede pana atunci sa tineti serveru la fel de bun ca si pana acum sper sa nu ami loati adminu pana sa apara patchu Very Happy mai astept vesti pe forum ms kuddo
    -tbk-m@r!u$$$$$
    -tbk-m@r!u$$$$$
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 55
    Varsta : 36
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 20/06/2008

    care ma ajuta si pe mine? Empty Re: care ma ajuta si pe mine?

    Mesaj Scris de -tbk-m@r!u$$$$$ 25.10.08 23:41

    lion ce sa zic decat ca.... si eu trb sa fac ceva ca sa pot sa rezolv aceeasi prb pe care o ai u
    acuma ramane de vazut:P
    liviu
    liviu
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 43
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : care ma ajuta si pe mine? 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

    care ma ajuta si pe mine? Empty Re: care ma ajuta si pe mine?

    Mesaj Scris de liviu 26.10.08 7:13

    La acest moment, serverele actuale se impart in 2 categorii:

    1. Serverele STEAM ONLY - cele care accepta doar jucatorii cu jocul original (cumparat).
    2. Serverele NOSTEAM - cele care accepta doar jucatorii cu NOSTEAM (cei cu STEAM nu vor putea intra).

    Deci ori STEAM ori NOSTEAM. Ambele nu.

    Se lucreaza (nu de noi) la 2 lucruri (IN VIITOR). Engine pentru SERVER si engine pentru CS NOSTEAM. Ceea ce inseamna ca va mai aparea o categorie:

    3. Serverele NOSTEAM care accepta si jucatorii cu STEAM. Acesta se pare ca nu va aparea prea curand, deoarece este destul de dificil de realizat asa ceva.

    CS NOSTEAM o sa apara mai repede, insa nu recomandam sa-l descarcati deoarece exista o posibilitate foarte mare sa nu puteti juca cu el nicaieri.

    Deci, ACUM, o sa existe doar 2 tipuri de servere: CELE CARE ACCEPTA DOAR STEAM si CELE CARE ACCEPTA DOAR NOSTEAM. Altfel spus, cei cu servere NOSTEAM vor trebui sa aleaga daca raman cu el NOSTEAM unde vor putea intra doar cei care folosesc NOSTEAM sau il fac STEAM ONLY unde vor putea intra doar cei cu STEAM ORIGINAL.

    Un server, se va putea incadra DOAR INTR-O SINGURA CATEGORIE DIN CELE 2 ENUMERATE MAI SUS. Cand apare si categoria 3, atunci totul va putea reveni la normal (adica cum este acum - servere nosteam care accepta si steam).
    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : care ma ajuta si pe mine? 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    care ma ajuta si pe mine? Empty Re: care ma ajuta si pe mine?

    Mesaj Scris de Joannyta 26.10.08 11:09

    Deci mai am de asteptat mult si bine dupa cel de categoria a 3-a...adica dupa berceni sa fie ca inainte :-<

    Continut sponsorizat


    care ma ajuta si pe mine? Empty Re: care ma ajuta si pe mine?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 8:54