Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


3 participan?i

    never walk alone!

    raduspa
    raduspa
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 145
    Varsta : 39
    Localizare : craiova
    Jocul preferat : never walk alone! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 6
    Data de inscriere : 24/08/2009

    never walk alone! Empty never walk alone!

    Mesaj Scris de raduspa 26.05.10 23:11

    din pacate serverul a ajuns pe mana unor impostori pe nume:ex_some,boman si care draq se mai afla acum la conducere!eu unul m-am retras din functia de admin deoarece respectul se castiga,nu se dobandeste cu forta,cu japca asa cum au devenit ei peste noapte administratori!faptul care m-a deranjat cel mai mult a fost ca nu am fost intrebati daca suntem de acord cu schimbarile aduse atat la server cat si la forum,fapt care denota nesimtirea celor care conduc acum si care nu stiu sa aprecieze munca noastra a adminilor care incercam sa facem ceva pentru server!ba chiar am ajuns sa mi se spuna ca daca nu imi convine sa imi gasesc alt server!pacat de ce a fost berceni pentru mine!desi nu am avut o relatie ok atat cu tine kuddo cat si cu asde,v-am respectat si va respect pt ce ati facut!la fel si lui liviu ii port respect pentru ce a facut,iar faptele pe care le expuneti voi mai sus nu le pot condamna dintr-un singur motiv,si anume ca din pacate eu nu am contribuit financiar niciodata,deci nu am dreptul de a critica din acest punct de vedere!asa cum le-am spus si pe asa zisul forum al berceniului,respect pentru toti(nu dau nume ca sa nu uit pe cineva)!sper ca liviu sa vada pana la urma ce ''serpi'' si-a luat ca si 'maini drepte''!salutare si sper sa auzim numai de bine!
    serennia
    serennia
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 33
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 18/02/2009

    never walk alone! Empty Re: never walk alone!

    Mesaj Scris de serennia 27.05.10 20:40

    Pacat, aici am invatat foarte multi dintre noi cs .. asta a fost sa fie , sincer imi pare foarte rau si sper kuddo sa aduci serveru inapoi unde a fost .. daca nu, pacat pentru multi playeri fideli , imi pare bine ca am jucat aici, n-am niciun regret . O zi buna sa aveti Smile
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : never walk alone! 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    never walk alone! Empty Re: never walk alone!

    Mesaj Scris de kuddo 31.05.10 23:26

    Eu impreuna cu ASDE avem vederi diferite asupra lucrurilor, spre deosebire de Liviu. Noi nu aveam nimic de castigat din toate lucrurile astea, suntem non-profit. Noi nu putem fi cumparati de nimeni. Nu am pretins niciodata nimic de la nimeni financiar sau material. Eu am vrut un server bazat pe respect si intelegere, nu pe pile si interese.
    Am militat impreuna cu ASDE pentru un server unde intra "oameni", nu lichele.
    Nu cred sa mai existe vre-o colaborare intre noi (eu si ASDE) si liviu, asta ar insemna sa imi incalc principiile deoarece oamenii cu care eu interactionez, socializez, comunic, trebuie sa aibe un anumit standard de personalitate iar ce se afla sub nu implica zona mea de interes.

    Continut sponsorizat


    never walk alone! Empty Re: never walk alone!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 06.05.24 14:37