Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


2 participan?i

    Core.Zoom

    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Core.Zoom 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Core.Zoom Empty Core.Zoom

    Mesaj Scris de kuddo 14.03.10 23:49

    [quote="kuddo"]
    CoRe.ZooM! a scris:eu vorbesc singur, sau nu ati citit post'ul inainte sa postati si voi?

    in legatura cu aceste cereri, nu sunt cereri normale de admin, sunt dintre cele 5 functii pe care le va acorda liviu, si el va decide FARA parerile voastre in acest caz, asa k NU mai postati si cititi si post'ul lui liviu cu ocazia asta Wink

    Tu ce ar trebui sa fii, un fel de purtator de cuvant ? De unde stii tu ca nu sunt cereri normale ? De unde stii ca pana acum nu au fost inchise cererile de admin si ca d-asta respingeam cererile pana acum. Poate ca abia acum se pot face cereri de admine pentru care vor putea fi alese 5 persoane.
    Nu ne dam cu parerea ca sa fim importanti. Nu sunt specificate exact conditiile acordarii functiei de administrator ci este specificat ca se vor da 5 functii pentru cei care joaca des pe server.

    Cum iti permiti tu sa le refuzi dreptul adminilor sa isi dea votul ? Din toti care au citit ce a scris liviu pe forum tu ai fost cel mai destept si ai inteles, in rest nimeni nu a inteles.
    O parere a adminilor este mereu binevenita chiar daca nu inclina prea mult balanța.

    Oricum vad ca toata lumea a ignorat ceea ce ai spus tu asa ca nu vei lua suspendare. Daca mai iei legea in mainile tale si spui altora ce au de facut vei avea adminul scos si ban pe server (permanent).
    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Core.Zoom 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    Core.Zoom Empty Re: Core.Zoom

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 15.03.10 9:46

    Ok kuddo, am inteles. Dar totusi vreau sa te intreb ceva, cand se acorda diverse functii de exemplu de craciun, etc, atunci de ce nu isi da cu parerea niciun admin? Question
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Core.Zoom 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Core.Zoom Empty Re: Core.Zoom

    Mesaj Scris de kuddo 15.03.10 13:03

    Pentru ca nu vor sa isi dea cu parerea, pentru ca era un concurs, pentru ca am specificat eu sau alt owner in scris ca adminii nu isi vor da cu parerea (ceea ce nu am facut). La multe concursuri unii dintre admini au spus ca nu le convenea ceva anume la o persoana, cand a fost cazul.
    De-asta era si specificat de mine la concursuri: "Daca ai fost cuminte (adica vor spune adminii pe forum daca ai fost sau nu) si daca ai intrat des pe server (ownerii verifica minutele) atunci vei primi admin"
    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Core.Zoom 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    Core.Zoom Empty Re: Core.Zoom

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 15.03.10 18:00

    kuddo a scris:Pentru ca nu vor sa isi dea cu parerea, pentru ca era un concurs, pentru ca am specificat eu sau alt owner in scris ca adminii nu isi vor da cu parerea (ceea ce nu am facut). La multe concursuri unii dintre admini au spus ca nu le convenea ceva anume la o persoana, cand a fost cazul.
    De-asta era si specificat de mine la concursuri: "Daca ai fost cuminte (adica vor spune adminii pe forum daca ai fost sau nu) si daca ai intrat des pe server (ownerii verifica minutele) atunci vei primi admin"

    Ok am inteles, am crezut ca si de data aceasta era ceva asemanator, dar cum nu ati specificat trebuia sa nu ma bag Very Happy

    Continut sponsorizat


    Core.Zoom Empty Re: Core.Zoom

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 13:34