Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


    Avertisment passarys

    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Avertisment passarys 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Avertisment passarys Empty Avertisment passarys

    Mesaj Scris de kuddo 11.02.10 21:05

    Nu aveti voie sa folositi comanda amx_exec_cfg pe jucatori (decat daca acestia o cer). Aceasta regula este de cand lumea si pamantul respectiv 14.01.2009 (deci acum 1 an).
    Pentru mai multe detalii CLICK AICI.
    Nu ai primit suspendare pentru ca nu a cerut asta jucatorul in cauza. Daca mai fortezi jucatorii sa accepte configul ramai fara admin (deci nu suspendare).
    O zi buna.

    Daca nu este adevarat ceea ce scrie mai jos astept raspuns de la tine passarys altfel nu vreau sa se posteze aici.
    mesaj privat de la Leon a scris:Sal Kuddo si sory pt sms privat nam vrut sa mai fac tam tam pe forum cu o reclamatie pt ca stiu ca nu imi va da mie dreptate nimeni dar stiam ca nu e voie sa se mai dea reconfig si totusi passarys mi-a dat aseara cu toate ca in urma cu cateva ore tot el imi facuse poze si le-am pus pe forum ...mi-a si zis ca sunt curat ...aseara iar imi da rec si cand il intreb ce-i cu asta imi zice....ACCEPTA-L CA TE ARD!!!!Pe moment nu prea am vrut dar lam acceptat pt ca ma gandeam ca iau ban si pana mil scot ownerii raman asa....Bineinteles ca dupa asta a trebuit reinstal cs-ului pt ca nu-mi mai mergeau comenzile:|
    Atat am vrut sa-ti zic scz de deranj.....Ms
    Aaa si nu vreau sanctionare la pasarys ti-am zis ca sa vezi ca uni admini abuzeaza de comenzi cu noi "pokemonii"

      Data/ora curentă este: 19.05.24 10:45