Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


3 participan?i

    Cerere unban

    Leon
    Leon
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 21
    Varsta : 46
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Cerere unban Empty Cerere unban

    Mesaj Scris de Leon 07.02.10 1:57

    Sal stiu ca toata lumea zice ca a luat ban degeaba si eu oi face parte din aceea majoritate....am fost banat de inger motiv....el stie mie nu mi-a spus niciun motiv pt care ma banat....eram pe joc mi sa adresat un player cu nush ce variabile avea in vocabular (dar de bine nu in nici un caz) iam raspuns si io cu aceasi moneda si deodata ban....
    Precizez ca abea intrasem pe serv si nu apucasem sa zic nici macar sal all.....deci ......poate sa se verifice consola..ce si cum sau intamplat lucrurile.....Poate inger o fi tovaras cu acel player...poate nush ce da nu-i frumos pt un admin sa dea ban ca un player ia raspuns la alt player care iau adus injurii tot eu sa fiu cel invinovatit.....
    Din ce in ce mai multi admini profita de aceasta functie


    Cu respect Leon !!
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Cerere unban 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Cerere unban Empty Re: Cerere unban

    Mesaj Scris de ing3r 07.02.10 3:06

    Bun...Sa iti raspund si tie...
    Te injurai cu un anume player (pe care nu il cunosc) , ceva de mama, in fine...V-am avertizat sa incetati...Ati continuat. V-am dat kick , ati intrat iar amandoi si dintre voi doi tu ai fost cel care a comentat iar, ti-am spus sa incetezi ca daca nu primesti ban, ai spus citez " si da-mi ban"...Si ti-am dat ban 100 min , NU permanent! Probabil tu asteptai banul ca sa faci reclamatie...Vezi ca lucrurile astea nu se fac sa stii ! Si, in plus, daca nu esti sigur pe tine, nu mai pune ownerii sa se uite in log, ca tot tu o sa fii cel care are de suferit pe srv! Mai erau admini de fata cand ai luat ban, deci... PA!
    P.S.: Tu nu esti la prima abatere, parca...Tot eu ti-am atras atentia mai demult cu limbajul , nu comentez mai departe...
    Leon
    Leon
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 21
    Varsta : 46
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Cerere unban Empty Deci::::

    Mesaj Scris de Leon 07.02.10 10:12

    Treaba a fost extrem de simpla: am intrat pe serv nam zis nimic la nimeni i sa parut la acel player ca nush ce fb nam luat sau nu mai stiu ce....si ma injurat,evident ca iam raspuns si io . Dar mai bine spune u dc nu iai dat gag sau kick cand ma injurat poate daca vedeam ca sau luat masuri ma abtineam si eu,nu?
    Recunosc si faza ca ti-am zis sa-mi dai ban pt ca u ai fost cel cu amenintarea de ban...ce voiai sa incep cu rugaminti gen:"Te rog eu mult nu-mi da ban sau alte tertipuri de gen asta"?Puteai sa dai gag sau kick da nu ban....acel player na primit nici-o pedeapsa....vezi dc m-am suparat si eu ? Nu m-am sup degeaba..daca vrei sa faci dreptate fi impartial cu toti playeri...
    Ms
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Cerere unban 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Cerere unban Empty Re: Cerere unban

    Mesaj Scris de kuddo 07.02.10 12:35

    Leon te inteleg ca esti suparat, dar asta nu este un mod. Nu ne facem legea singur pe server, pentru asta exista admini. Datoria lui Ing3r este de a te avertiza ca iei ban daca mai continui. Trebuia sa dai un mesaj adminilor sa le spui ca esti deranjat de persoana respectiva.
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Cerere unban 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Cerere unban Empty Re: Cerere unban

    Mesaj Scris de ing3r 07.02.10 17:21

    Leon a scris: Dar mai bine spune u dc nu iai dat gag sau kick [..]
    Puteai sa dai gag sau kick da nu ban....acel player na primit nici-o pedeapsa....

    Nu stiu pe care server ai jucat tu, insa ti-am spus atunci si iti repet: ati luat kick AMANDOI, nu ti-am dat numai tie! Si dintre voi 2 , tu ai fost cel care a comentat pe urma. Ala s-a simtit si nu a mai zis nimic, nici la adresa ta, nici mie ca i-am dat kick. TU ai fost cu gura mare si dupa, si nu mi se pare in regula. Adica ce inseamna asta, eu iti zic ca daca tu mai comentezi aiurea iti dau ban(dupa ce ti-am dat kick), imi spui "si da-mi ban"...Tu daca ai fi fost in locul meu ce ai fi facut? Laughing
    P.S: Din pct meu de vedere asta e doar o alta reclamatie facuta degeaba , doar de dragul de a iesi in evidenta X(
    Leon
    Leon
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 21
    Varsta : 46
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Cerere unban Empty Mda

    Mesaj Scris de Leon 07.02.10 23:35

    Nu vrea nimeni in afara de tine sa iasa in evidenta stai linistit....Eu am intrebat dc nu iai dat pedeapsa acelui player de prima data cand ma injurat? Ai asteptat sa se inteteasca scandalu si apoi ai luat masuri.....da si ce mai masuri ai luat demne de invidiat,,tot mie mi-ai dat ban si celui ce a inceput scandalul....a ramas asa evident....mai bine las-o asa ca nai dreptate(parerea mea)
    Ms
    ing3r
    ing3r
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 252
    Varsta : 36
    Localizare : ct
    Jocul preferat : Cerere unban 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Cerere unban Empty Re: Cerere unban

    Mesaj Scris de ing3r 08.02.10 2:28

    Daca ai avea varsta care scrie in profil, ai realiza ca e mai bine sa taci si sa stai in banca ta, pt ca nu ai dreptate deloc! Asa ai facut si pe srv si ai luat ban (ce-i drept, temporar, din pacate!). Prietene, esti absurd in cea mai avansata stare. Cum ai fi vrut sa iau masuri (doar) impotriva aluia, cand voi v-ati injurat la interval de cateva secunde ? In plus, intai v-am avertizat, ceea ce pt tine nu a contat! Hai ca deja ma enervezi ...dupa ce ca nu ai dreptate, tu Batman, batman! Vezi-ti de cs tau acolo si nu mai posta aiurea doar ca sa iti creasca nr de mesaje!
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Cerere unban 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Cerere unban Empty Re: Cerere unban

    Mesaj Scris de kuddo 08.02.10 13:50

    CLOSED

    Continut sponsorizat


    Cerere unban Empty Re: Cerere unban

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: 19.05.24 5:46