Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


4 participan?i

    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:))

    MARESAL CAPSUNA
    MARESAL CAPSUNA
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 5
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/02/2010

    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) Empty NOI VREM RESPECT>>>>>>>:))

    Mesaj Scris de MARESAL CAPSUNA 05.02.10 23:34

    Sal am o rugaminte la adminul Neromar sa-mi zica si mie de ce ma tinut in seara asta numai in quit game....cumva i-am zis ceva am facut ceva la cineva, am pandit ?(cu toate ca e free) 1 sg motiv...atat vreau....am intrat sa ma relaxez si io nu sa stau sa intru de atatea ori si sa primesc quit game (fara motiv dupa parerea mea) daca i-am parut suspect cu ceva trebuia sa-mi faca poze sau macar sa-mi zica bah......mi-ai dat fb in fata mi-ai facut nush ce...etc....dar nu am primit nici o explicatie....nu prea e demn pt un admin care mai e si pe randul al 2-lea de sus in jos sa faca asemenea lucruri....io daca am gresit cu ceva imi cer mii de scuze si imi ceream si pe joc daca mi se spunea ce am gresit.....stiu ca tot lui ai se va dreptate la raspunsul mesajului dar am vrut sa citeasca si owneri
    MARESAL CAPSUNA: Multumesc frumos CLOSED
    liviu
    liviu
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 43
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) Empty Re: NOI VREM RESPECT>>>>>>>:))

    Mesaj Scris de liviu 06.02.10 11:17

    Sa vedem ce are de spus si Neromar...astept lamuriri!
    DoRyN
    DoRyN
    Moderator Forum
    Moderator Forum


    Numarul mesajelor : 219
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti-Berceni
    Jocul preferat : NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 28/05/2008

    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) Empty Re: NOI VREM RESPECT>>>>>>>:))

    Mesaj Scris de DoRyN 07.02.10 9:36

    Prietenete sincer si fara nici un misto! Am si eu o intrebare :ti-am dat amx_cfg nu o data nici de doua ori ci de trei ori.motivul meu pe aceste cfg_urii care eu ti-am dat simplu am vazut ceva ciudat la tine si pana sa ati fac poze ti-am dat cfg_ulll servarului dar tu lai refuzat te-as ruga sa ami zici dc la-i refuzat aveai ceva de ascuns.cum aproape toti palyeri joaca cu cfg_ull servarului tu dc la refuzat,,vrei sa stii ce urma 'amx_ss' dar sincer o data am gresit dunduti inca o data si ultima amx_quit.nu este adevarat ca te-am tinut toata noapte an amx_quit..aici te contrazic ai primit de 3 ori ..Si pe viitor te-as ruga frumos daca nu ai nimik de ascuns accepta cfg_ull servrului. Ms Mult Si Toate Cele Bune
    DoRyN
    DoRyN
    Moderator Forum
    Moderator Forum


    Numarul mesajelor : 219
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti-Berceni
    Jocul preferat : NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 28/05/2008

    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) Empty Re: NOI VREM RESPECT>>>>>>>:))

    Mesaj Scris de DoRyN 07.02.10 9:45

    La adresea ownerilor: Sincer daca am gresit an aceasta legatura cu acest player Raspund petru faptele mele..Sincer pe acest player nu-l cunosc si nu am nimik cu el .Doar faptul ca mi-a refuzat cfg_ull servarului....parerea mea daca nu avea nimik de ascuns ami dadea accept si nu mai era aceasta discutie ...Daca am gresit. ( petru ce este acest cfg?: pt a repara cfg_ull celor care au cfg_urii smenuite? sau doar celor care doar al cere pt ca nu au altul?

















    Cu Respect NeRoMaR


    Ultima editare efectuata de catre DoRyN in 07.02.10 9:54, editata de 1 ori
    DoRyN
    DoRyN
    Moderator Forum
    Moderator Forum


    Numarul mesajelor : 219
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti-Berceni
    Jocul preferat : NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 28/05/2008

    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) Empty Re: NOI VREM RESPECT>>>>>>>:))

    Mesaj Scris de DoRyN 07.02.10 9:51

    app Prietene aici nu este vorba de respect pt ca nu am adus la adresa ta nici un fel de 'jignire sau injuratura sau eu stiu ce..era vorba doar de cfg .....In legatura cu postul meu ca a venit cam tarziu ...uni mai si lucreaza intelegi .deci fara suparare dar nu pot sa ati raspund la reclamatie care ai facut cu 5 min dupa . Bafta
    MARESAL CAPSUNA
    MARESAL CAPSUNA
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 5
    Varsta : 39
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/02/2010

    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) Empty NU MAI VREM RESPECT :))

    Mesaj Scris de MARESAL CAPSUNA 07.02.10 22:51

    Pai in primul rand eu nu folosesc CFG-URI...imi este foarte greu sa joc cu acest CFG..da daca e obligatoriu am sa le accept si ma adaptez.Mutumesc de raspuns
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) Empty Re: NOI VREM RESPECT>>>>>>>:))

    Mesaj Scris de kuddo 07.02.10 23:04

    Playerii nu sunt obligati sa accepte cfg-urile voastre. Doar ownerii pot executa comanda de amx_exec_cfg. Am stabilit aceasta regula cred ca de 1 an deoarece toti adminii frecau playerii cu aceasta comanda. Unii jucatori sunt obisnuiti sa joace cu un anume cfg cu anumite setari, nici eu nu as putea juca cu alt cfg.
    Nu mai dati amx_exec_cfg pe jucatori (decat daca o cer ei), pentru ca altfel veti fi sanctionati.
    Consider ca s-a facut exces de zel din adminului si sper sa nu se mai intample asa ceva pentru a evita sanctiunile.
    CLOSED

    Continut sponsorizat


    NOI VREM RESPECT>>>>>>>:)) Empty Re: NOI VREM RESPECT>>>>>>>:))

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 8:54