Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


3 participan?i

    CjC & p3anut

    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : CjC & p3anut 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    CjC & p3anut Empty CjC & p3anut

    Mesaj Scris de kuddo 03.01.10 3:07

    Nu se iese de pe server cu comanda de amx_quit. Comenzile se folosesc strict la administrarea serverului si nu de dragul distractie sau pentru a arata celorlalti ca suntem admini

    Suspendare : incepe 3 ianuare 2010 - expira 8 ianuarie 2010
    P34nut
    P34nut
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 6
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : CjC & p3anut 3c7eb54d85e0317d8474858537bd2a26b85a64fa
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 16/05/2008

    CjC & p3anut Empty Poate ma luminezi putin

    Mesaj Scris de P34nut 03.01.10 3:53

    Kuddo poate reusesti sa-mi explici si mie in ce parte a acestui forum e scris ceva legat de comanda amx_quit, mai ales cand este uzitata in "detrimentul" personal. Poate am sarit eu cu vederea sau poate m-a indus in eroare simpla sectiune cu regulamente bazata inca pe comenzile admin_
    Daca ti s-a parut ca m-am infoiat prea mult cu adminul meu poti sa-i dai remove, merge la fel de bine jocul si fara. Insa in cazul in care aceasta "actiune" a mea este doar de fun cum zici tu si nu la modul hai sa ma schimba hartile la fiecare runda, sa banez toti playerii doar ca sa ma amuz ci la modul eu imi dau mie insumi quit consider manevra ta putin abuziva si de asemenea usor asocial faptul ca eram pe sv incercand sa ma loghez si tu nezicand nimic desi il suspendasei deja. Nu ca ar fi trebuit sa-mi dai tu mie explicatii dar in cazul de fata in care nu este vorba de un "abuz" din partea mea ai fi putut macar sa zici sa nu mai incerc,din camaraderie.
    Cu pareri de rau cer parearea altor owneri, admini apropo de acest lucru, am citit partea cu deciziile sunt mai presus de orice dar daca se inventeaza reguli dupa bunul plac nu sunt sigur ca-mi doresc in continuare aceasta "functie" Suspect
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : CjC & p3anut 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    CjC & p3anut Empty Re: CjC & p3anut

    Mesaj Scris de kuddo 05.01.10 20:07

    Nu pot comenta pe forum fiecare comanda in ce mod trebuie folosita, pentru ca nu am timpul necesar dat fiind faptul ca sunt foarte multe pluginuri. Imi cer scuze, dar nu imi pot sacrifica timpul meu pentru tine. Sunt lucruri care tin de bun simt, de principii. Nu esti prieten cu mine ca sa te anunt din camaraderie. Nu e cazul sa isi dea alti owneri cu parerea si nu cred ca ai vrei asta. Sunt cateva comenzi mari si late pe care aveti voie sa le folositi (amx_: ss, banip, kick, votemap, votemapmenu, showip, last, censure, blind, chat, amx_flash)

    Termenul asocial nu isi are legatura aici si cred ca folosesti cuvinte fara sa le cunosti intelesul pe deplin. Asta este internetul si eu nu ii atribui conotatii pe scara sociala.
    Vezi ca nu ti-ai gasit bine persoana cu care sa fii arogant, eu sunt owneru care nu suporta adminii si pe cei care doresc cate o explicatie pentru orice.

    Poftim, ia si documenteaza-te:
    CLICK


    Ultima editare efectuata de catre kuddo in 05.01.10 21:34, editata de 1 ori
    InPlus+
    InPlus+
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 78
    Varsta : 32
    Localizare : Tm
    Jocul preferat : CjC & p3anut 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/12/2009

    CjC & p3anut Empty Re: CjC & p3anut

    Mesaj Scris de InPlus+ 05.01.10 20:10

    p34nut ai sarit peste ceva la reguli

    14. OWNERII sunt mai presus de reguli..deciziile lor nu se comenteaza..pot actiona si asupra ADMINILOR DACA CONSIDERA CA NU ISI FAC TREABA

    Continut sponsorizat


    CjC & p3anut Empty Re: CjC & p3anut

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 5:46