Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


5 participan?i

    reclamatie admin

    georgao
    georgao
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 22/02/2009

    reclamatie admin Empty reclamatie admin

    Mesaj Scris de georgao 31.12.09 16:36

    am luat ban fara motiv pe data de 31 decembrie 2009 la ora16;30 nush de la ce admin dar banuiesc k offtoo pe baza pozelor nu avea cum sa imi dea ban si nush pe baza de ce mia dat sa imi spuna si mie

    nu stiu sigur 100% dak e offtoo dar el il banuiesc
    ooffttoo
    ooffttoo
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 49
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie admin 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 14/01/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de ooffttoo 31.12.09 16:53

    nu sunt eu cel care ti a dat ban si nu stiu cine ti a dat.Cine ti a dat ban sa posteze aici.
    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie admin 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 31.12.09 17:00

    nu am dat eu ban, dar stiu motivul ... pe harta de_perfect_inferno eram ct si am omorat nush cati tero printre care si tu si m'ai jignit (parka mai facut prost, nu mai sunt sigur), CjC ti'a dat llama, u ai continuat sa injuri si tot el ti'a dat ban Razz
    InPlus+
    InPlus+
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 78
    Varsta : 32
    Localizare : Tm
    Jocul preferat : reclamatie admin 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/12/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de InPlus+ 31.12.09 17:06

    exact cu zice CoRe.ZooM!Motiv jignire admin!!!!nu esti pe maidan
    georgao
    georgao
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 22/02/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de georgao 31.12.09 18:51

    in primu rand lu Core ala iam zis k ce cauta la geamu ala unde eram si eu k daia nea dat la amandoi headshoot ....si in al 2-lea rand nu am mai injurat miati dat Cenzure pe berceni si eu cand scriam avea frazele alea " ca sunt un cacat"....si asa mai departe si la nush date fraze dalea trece cenzura si asta am cautat.......si nu am 12 ani sa nu stiu k dak injur un admin nu mai am ce cauta pe svr ....gresala e a voastra k nu am injurat nici un admin...si ink ceva nu miati dat llama miati dat cenzure asa k ar trebui sa fiti mai atenti cum dati ban k nu am injurat pe nimeni decat iam zis lu CoRe.ZooM "dc a venit la fereatra aia e prost" atat am zis dak voi pt asta credeti k merit ban atunci nush ce sa mai zic
    georgao
    georgao
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 22/02/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de georgao 31.12.09 18:55

    parerea mea e k va e greu sa mai acceptati si pe alti pe svr k am vazut k 80% toti sunte-ti admini .Repet nu am continuat si nu am injurat pe nimeni dak miati dat ban a fost k iam zis lu CoRe.ZooM "frate ce cautai la fereastra aia dak eram si eu acolo esti prost" asta a fost toata marea injuratura pt care mia-ti dat ban Wink
    georgao
    georgao
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 22/02/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de georgao 31.12.09 18:57

    CoRe.ZooM eram Carpa si eram tot CT deci nu aveai cum sa ma omori si pe mine:P
    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie admin 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 31.12.09 19:09

    georgao a scris:parerea mea e k va e greu sa mai acceptati si pe alti pe svr k am vazut k 80% toti sunte-ti admini .Repet nu am continuat si nu am injurat pe nimeni dak miati dat ban a fost k iam zis lu CoRe.ZooM "frate ce cautai la fereastra aia dak eram si eu acolo esti prost" asta a fost toata marea injuratura pt care mia-ti dat ban Wink

    scuze k intervin iar, dar tu oricum m'ai facut prost...nu eu am actionat, ci cjc, care ti'a dat LLAMA, NU CENSURE, ne putem uita in consola dk vrei Wink si dk iei llama nu iti cenzureaza cu "sunt un cacat", etc decat dk injuri mai departe, deci degeaba incerci tu akm sa te strecori nepedepsit...si abia apoi ti'a dat cjc censure si ban Razz

    astept decizia unui owner...chiar nu mi se pare normal sa ma jignesti si sa mai si crezi k poti scapa nepedepsit Neutral
    georgao
    georgao
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 22/02/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de georgao 31.12.09 19:48

    da ma uitete u in ala si zimi dak mia dat llama k nu mia dat mia dat direct cenzure nu ma mau freca tu pe mine cu reguli k e si normal sa nu o sot la capat dak jucati numai admini pe svr si inca ceva dak aia e jignire la tine dak iti ziceam ceva mai graz ce faceai plangeai k esti prea de tot frate salatima draq k pre de unde va gasit de la manastire:|

    kuddo frate da u crezi k merit eu ban pt treaba aia nu imi mai scoate banu

    da va spun un lucru se putea rezolva altfel dak tot o tineti sa fim civilizati imi dadeati kick de 2 -3 ori si gata nu imi dai direct ban
    k nu numai voi ati fort admini pe svre am fost si eu si nu dadeam ban pt un vai maam ce team zis ...in fine

    la multi ani si poate 2010 e mai bun pt toata lumea hai pa k am de baut in seara asta nu dorm k voi in ct am si eu 2-3 zile libere pe saptamana cand pot sa joc si imi dati ban si culmea nu am hack;|
    CoRe.ZooM!
    CoRe.ZooM!
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 135
    Varsta : 38
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie admin 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 7
    Data de inscriere : 03/12/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de CoRe.ZooM! 31.12.09 19:53

    se da llama pt jignire, si oricum CjC NU ti'a dat direct ban, erau si alti admini pe server care pot confirma asta...kuddo/asde/liviu va astept sa va dati cu parerea asupra faptei lui CjC Smile
    liviu
    liviu
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 43
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie admin 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de liviu 31.12.09 19:58

    Incurcata treaba si am citit printre rinduri,insa zilele astea am sa iau logurile la rasfoit,printre altele pentru injuraturi nu se da ban permanent ci maxim 10 minute asta dupa o atentionare si citeva kikuri...mai lasatii frate ca nu e server de calugari,la nervi toti injuram sau si mai rau...mai treceti cu vederea ca si eu trec multe asemenea situatii..fiti si voi mai buni in anul care vine !Ban sters !

    UN AN NOU FERICIT !
    georgao
    georgao
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 35
    Localizare : bucuresti
    Reputatie : -1
    Data de inscriere : 22/02/2009

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de georgao 31.12.09 20:09

    salu liviu ms frumos nu mie frica sa zic asta e fraza pt care am luat cenzur si ban dupa aia "frate ce cauti si u la fereastra dak eu sunt acolo esti prost" am ziso pt k sa bagat peste mine si nea omorat pe amandoi alta injuratura nu o sa gasesti pt k nu e si nu imi e frica sa bag mana in foc pt asta in fine

    ms frumos la multi ani pt toti servaru este forte tare da uni admini mai exagereaza atata tot ink o data multumesc
    liviu
    liviu
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 43
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : reclamatie admin 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de liviu 31.12.09 21:49

    Da frate si rugamintea mare incearca sa te abtii sa mai jignesti adminii ca nu sunt pusi de florile marului sau de dragul de a fi admin,au si ei niste reguli de respectat si ar trebui sa nu le porti pica,daca lasam cite un pic unul de la celalalt ai sa vezi ca toate vor fi bune si frumoase!

    Continut sponsorizat


    reclamatie admin Empty Re: reclamatie admin

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 9:28