Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


3 participan?i

    Se va inchide serverul

    ASDE
    ASDE
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 851
    Varsta : 49
    Localizare : Ploiesti/PH
    Jocul preferat : Se va inchide serverul 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 9
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Se va inchide serverul Empty Se va inchide serverul

    Mesaj Scris de ASDE 16.09.09 15:36

    Datorita crizei prin care trecem, noi ca oameni, ca tara daca vreti, Noi, stafful Berceni, am hotarat sa inchidem serverul pe o perioada nedeterminata, deoarece:
    -Lipsa de fonduri(fonduri care ne sunt necesare , pentru piese , (curentul si IP-ul serverului nu le mai punem), etc..)
    -Lipsa suportului colectiv(am postat la rubrica admins only redirecte, nu sunteti interesati sa sustineti serverul(adminii), nu cred ca ar fi fost asa o mare crima sa tina fiecare cate 5 redirecte deschise, macar cate 2-3 ore pe zi, mai ales ca nu consuma resurse si nu afecta jocul.)
    -Lipsa de interes a unor adminii "mai vechi" care preferau sa joace pe alte servere decat sa sprijine acest server , pe care (daca nu recunoateti nu aveti caracter)a-ti invatat tainele adminatului.
    Pot continua, cauzele sunt multe nu stam sa le enumeram pe toate acum. Pana acum a fost un OM (Liviu) care a pus pe primul loc.. inaintea familiei, serverul, ei bine, nu mai poate nici acest om. Eu personal tin sa-i multumesc pentru eforturile depuse.
    Cu parere de rau si speranta ca "poate ne vom mai vedea pe serverul BERCENI" -

    liviu kuddo murdoc ASDE
    CORNELIO
    CORNELIO
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 31
    Varsta : 48
    Localizare : Constanta
    Jocul preferat : Se va inchide serverul 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/07/2008

    Se va inchide serverul Empty Re: Se va inchide serverul

    Mesaj Scris de CORNELIO 17.09.09 17:06

    Sincer,imi pare rau sa citesc aceste randuri.Stiu ce inseamna acest lucru.Si eu am trecut cu comunitatea meaprin aceasta situatie de 2 ori pana acum si pot spune ca nu este prea placut! Neutral

    Sper sa reusiti sa treceti peste aceasta situatie neplacuta! Sad
    liviu
    liviu
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 2123
    Varsta : 43
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Se va inchide serverul 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 19
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Se va inchide serverul Empty Re: Se va inchide serverul

    Mesaj Scris de liviu 23.09.09 14:35

    Rezolvat!

    CLOSED

    Continut sponsorizat


    Se va inchide serverul Empty Re: Se va inchide serverul

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 12:25