Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


3 participan?i

    Sistemul de cenzura

    konigtiger
    konigtiger
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 44
    Varsta : 36
    Localizare : constanta
    Jocul preferat : Sistemul de cenzura 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 26/01/2009

    Sistemul de cenzura Empty Sistemul de cenzura

    Mesaj Scris de konigtiger 09.02.09 15:59

    Asta tre sa fie cel mai bolnav sistem posibil ... M-a cenzurat pentru frazele " nu era prea liber la B" si "la ora asta asa matinala". Chiar trebuie sa existe? oricum adminii dau avertismente pt limbaj...

    LIVIU...
    Daca stai sa analizezi propozitia ai a vezi ca include mati(la ora asta asa matinala)care cenzureaza expresii vulgare gen aia a matii sau altele...deci scuze pentru asemenea neplaceri insa adminii oricum vad ce ai scris tu defapt asa ca nu iti face atitea probleme!
    sarpe
    sarpe
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 866
    Varsta : 34
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 25/03/2008

    Sistemul de cenzura Empty Re: Sistemul de cenzura

    Mesaj Scris de sarpe 09.02.09 18:47

    da trebuie ... nu muriti daca va cenzureaza unele cuvinte si va apar prostiile acelea... noi admini oricum vedem ce a-ti scris !
    Daca scoate acea cenzura orice mascarici poate sa faca reclama unui servar Wink. Asa cu cenzura mai "light" cu reclamele Razz
    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Sistemul de cenzura 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Sistemul de cenzura Empty Re: Sistemul de cenzura

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 13.02.09 14:00

    Eu sunt indiferent la faza asta...nu tin nici cu playerii nici cu adminii...dar cel putin eu nu am vazut nici o fraza genul celei a lu "konigtiger" si vreun admin sa ii fi dat avertisment..cel putin cat am jucat eu nu sa intamplat...atunci cand a vb urat atunci au primit avertismente...numai atunci ,dar la o fraza daia nu prea am observat vreun avertisment Neutral

    Asta e parerea mea...nu va suparati... Exclamation

    Continut sponsorizat


    Sistemul de cenzura Empty Re: Sistemul de cenzura

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: 19.05.24 10:24