Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


4 participan?i

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!!

    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Empty Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!!

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 24.01.09 16:24

    Salut...am si eu o nelamurire cu un player Neutral

    Azi de dimineata cam in jurul orei 4-5 jucam cu gemail si inca 3 playeri...dintre care unu cred ca avea cod...nush nu bag mana in foc dar l-am urmarit si ii sarea tinta...el incerca sa nu se bage de seama dar l-am ginit...Dupa scurte discutii el a apelat la injurii asupra mea si insulte.....eu fiind suspendat cu adminul, nu am avut de sa ii fac decat sa ii fac niste poze la ce scrie el si sa ii iau ip-ul.
    Deaceea fac o plangere inpotriva playerului...si cer banarea lui....va poate confirma si gemail comportarea acestui individ ..sa-l numesc inconstient...si va rog sa luati masuri....

    Am aici dovezile:
    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! 95829709uf7.th

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Dasdasdsadzh1.th

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! 68701112kf1.th

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! 16508196wt4.th

    Sau dak vreti sa vedeti mai bine uitati un folder cu pozele:
    Link: Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Clicksethpa9

    Va multumesc pentru interesul acordat...

    Va saluta -=CraZy=- Rolling Eyes
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Empty Re: Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!!

    Mesaj Scris de kuddo 24.01.09 17:48

    De unde am eu certitudinea ca avea coduri. Daca ma faceati codat si eu va injuram de va albeam. Aduceti dovezi, faceti demo. Ban nu se da asa usor...pe ce scrie in consola.
    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Empty Re: Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!!

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 24.01.09 20:38

    ok man...dar de unde sa aduc eu dovezi..pentru ca adminul il am suspendat..nu era o problema dak aveam admin..nu mai ceream banarea lui...

    in fine....multumesc ca ai citito si treaca de la mine....imi pare rau ca nu am adus mai multe dovezi,dar crede-ma ca mai mult de atat nu are ce sa aduca un player Wink
    bafta si cand mi-oi recupera adminul, o sa prind singur codatii dak intra Wink

    Puteti sa inchideti topicul ca m-am lamurit.... Neutral
    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Empty Re: Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!!

    Mesaj Scris de Joannyta 24.01.09 21:16

    -=CraZy=- a scris:ok man...dar de unde sa aduc eu dovezi..pentru ca adminul il am suspendat.
    Demo Question
    Daca era asa cum zici tu si-i sarea tinta, se vedea in demo.
    -=CraZy=-
    -=CraZy=-
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 37
    Localizare : bucuresti
    Jocul preferat : Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 09/01/2009

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Empty Re: Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!!

    Mesaj Scris de -=CraZy=- 25.01.09 4:58

    Joannyta a scris:
    -=CraZy=- a scris:ok man...dar de unde sa aduc eu dovezi..pentru ca adminul il am suspendat.
    Demo Question
    Daca era asa cum zici tu si-i sarea tinta, se vedea in demo.

    nu am mai realizat la ora aia....era bun un demo.. Sad Crying or Very sad in fine gata nu mai are rost sa prelungim..
    gemil
    gemil
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 123
    Varsta : 42
    Localizare : constanta
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 26/04/2008

    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Empty Re: Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!!

    Mesaj Scris de gemil 25.01.09 6:56

    da e adevarat ce spune si eu cred ca avea wal ca prea stia unde sunt dar lam last pe crazy sa se uite pe el pacat ca nu a facut un demo si cam de obicei eu intru dimineata si mai gasesc cate un codat am un client fidel care ma si anjura mereu aNdRe!_kIlLeR azi de dimineata la fel dar azi a fost just pe sv si ia dat ban 20 min dar el intra mereu dimineata cand nu sun admini ca sa faca rank si se si lauda ca o sa ajunga primu dar lu asta am sai fac eu un democa sa vada ca nu sunt un fraer cum ma face el in fiecare dimineata cand intru pe sv si ma vde eu salut el zice "a intrat si fraeru asta"in dimineata asta ma injurat de mama dar la linistit repede just

    Continut sponsorizat


    Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!! Empty Re: Salutare Berceni...uitati-va un pic aici!!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 6:03