Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+2
Irina22
Dr@cu!@$
6 participan?i

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Sondaj

    Vi se pare utila si doriti sa mai fie On optiunea "anticamping" ?

    [ 11 ]
    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Bar_left61%Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Bar_right [61%] 
    [ 7 ]
    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Bar_left39%Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Bar_right [39%] 

    Total voturi: 18
    Sondaj inchis
    avatar
    Dr@cu!@$
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 170
    Varsta : 33
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 10/05/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de Dr@cu!@$ 11.05.08 17:57

    In legatura cu kestia aia "anti-camping" de pe server ... nu mi se pare prea ok kestia aia ..pentru ca , dak sunt Ct si pe d2 vreau sa tin x2 cu awp tunel nu pot Sad ... sau si pe alte harti poate vreau sa pazesc x Question? si e aiurea ... kestia cu camping e buna doar la terro dak nu se duce la bomba ..da` parerea mea e k dak ramane ultimu si nu are intentia sa se duca la bomba SLay Smile ...oricum pe server am vazut k e freegame stilu ...deci dak un terro sta la panda nu`i bai ..Question? Nuj vreau sa va dati si voi cu parerea dak mai trebuie tinuta ON kestia asta cu anticamping Question?
    Irina22
    Irina22
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 168
    Varsta : 37
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 11/05/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de Irina22 13.05.08 12:10

    eu as vrea sa se poata face camp....
    pro camp


    Ultima editare efectuata de catre irina21 in 13.05.08 19:25, editata de 1 ori
    PeacEMakeR
    PeacEMakeR
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 10
    Varsta : 43
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 07/05/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de PeacEMakeR 13.05.08 14:44

    E mai bine cu anticampingul bagat pt ca daca il scoti atat tero cant si counter-ii vor face camp si atunci sa vezi tu injuraturi de plictiseala. Nu conteaza cine din ce echipa face parte, anticampingul e bine venit. Vrei sa joci cu AWP? Invata sa-l folosesti bine si faci cu el fraguri oriunde in plansa nu numai pazind intrarea unui tunel sau un X. Votul meu va fi PRO-anticamping...
    NiceKiller
    NiceKiller
    CS1.6 Admin
    CS1.6 Admin


    Numarul mesajelor : 96
    Varsta : 33
    Localizare : Jud. Cluj mun. Turda
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de NiceKiller 13.05.08 19:22

    anticampul este foarte folositor ... si oricum daca mai trebuie cate o data scos sunt admini
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de murdoc 13.05.08 19:24

    pro anticamping
    avatar
    Dr@cu!@$
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 170
    Varsta : 33
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 10/05/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de Dr@cu!@$ 13.05.08 21:13

    ma io nuj dak stii ,PeacEMakeR, da` io cand intru pe srv joc mai mult cu awp Very Happy ... asa k io cu awp stiu nu`i problema Smile ...da pana mea ... e frumos sa poti sa pazesti si X`u Smile ... k spre exemplu ieri seara ...am primit slay k stateam cu awp la terro da nu in baza Smile ... k cik dc stau cu awp ..poi dak ct face rush normal Neutral ...cum vrei sa ies din baza knd aia vin cate 5 6 si e bine k , ct sa pazeasca X`u Question? parerea mea Very Happy akma faceti cum kredeti ..da votu de la sondaj arata k e 7 la 3 Smile
    avatar
    Vizitato
    Vizitator


    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de Vizitato 13.05.08 22:05

    Daca nu iese unanim tot degeaba Smile
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de kuddo 14.05.08 2:00

    Topic MUTAT la rubrica de "Votează!"
    avatar
    Dr@cu!@$
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 170
    Varsta : 33
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 10/05/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de Dr@cu!@$ 15.05.08 20:05

    deci pana la urma cum ramane cu anti-campingu ? il scoateti sa putem juca si noi cs ... fara sa ne impinga careva de la spate? Wink) Very Happy
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de kuddo 15.05.08 21:56

    sunt 101 useri inregistrati pe forum, daca obtii minim 40 de voturi (ca sa nu zic 50% +1) pentru a scoate campingul atunci il scoatem.
    Mai ai 5 zile la dispozitie dupa care ti-am programat topicul sa se auto-inchida.
    avatar
    Dr@cu!@$
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 170
    Varsta : 33
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 10/05/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de Dr@cu!@$ 15.05.08 22:27

    eh akma doar nu ma apuc sa ma rog de fiekre sa`l manipu!ez sa voteze cum vreau io ...fiekre cu parerea sa Very Happy si bineinteles k n`o sa strang 40 de voturi deci ... poti sa inkizi de`akma topicu kred Wink) ...pana mea nush mie mi se pare aiurea kestia cu anti-camping Smile ...dak voua va place Question?

    //murdoc: utilizator exclus 2 zile (motiv: limbaj necorespunzator; explicatia intreaga aici )
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de kuddo 16.05.08 0:44

    topic closed

    Continut sponsorizat


    Vreau si`o parerea voastra in legatura cu... Empty Re: Vreau si`o parerea voastra in legatura cu...

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 14:18