Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Forum & Server realizate cu sprijinul: kuddo © 2007
NR. UTILIZATORI: 2252 | NEW USER: https://berceni.ace.st/u2369


+5
StrikeZ0R
kuddo
Pustiu'
murdoc
Joannyta
9 participan?i

    Lamurire awp

    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : Lamurire awp 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Lamurire awp Empty Lamurire awp

    Mesaj Scris de Joannyta 25.08.08 17:25

    Vreau sa stiu si eu cum ramane cu awp.
    Pentru ca ultima data era regula asta
    AWP-urile vor ramane pe max_awps 1 nu va fi nici o data voie cu mai mult de 1 awp de echipa pentru a nu transforma hartile in awp map. AWP-urile nu vor fi scoase nici o data pentru ca este o arma de baza defensiva foarte buna, cu ea poti asigura spatele coechipierilor sau poti forta inamicii sa atace prin alta parte (deoarece tu stai cu awp-ul pe lung).
    Acum intrebarea mea. Pentru cine e valabila regula asta? Adminii inca ameninta jucatorii cu ban pentru ca folosesc awp desi e pus pe "1".
    Deci pana la urma care e regula cu awp-uri fiecare face ce vrea? ( eu sunt de acord nu am nimic impotriva dar sa ni se spuna)

    P.S. nu fac referire la ce s-a intamplat mai devreme cand l-a scos liviu el e owner si stim parerea lui despre awp-uri. Dar adminii ar trebui sa cunoasca regurile dupa care admineaza.
    murdoc
    murdoc
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 738
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti
    Jocul preferat : Lamurire awp 6b0312cda02f5f777efa2f3318c307ff9acafbb5
    Reputatie : 5
    Data de inscriere : 20/03/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de murdoc 25.08.08 17:37

    credeam ca s-a inteles treaba cu awp-urile. comanda max_awps va fii folosita doar de owneri. regula este valabila pentru toti adminii de la rangul supervisor(inclusiv) in jos. adminii nu au voie sa ameninte jucatorii cu ban sau sa le faca orice alta observatie daca joaca cu awp-ul (exceptie face cazul in care un jucator sta la panda in baza). mai clar de atat nu cred ca se poate...
    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : Lamurire awp 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de Joannyta 25.08.08 17:57

    Asta stiam. Credeam ca s-a schimbat ceva si nu am aflat.
    Pustiu'
    Pustiu'
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 657
    Varsta : 35
    Localizare : Bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de Pustiu' 25.08.08 18:07

    Cu toate astea murdoc...atat eu cat si joannyta...vedem mai mereu amenintari din partea unor admini in legatura cu awpul...iar altii care intra si-l seteaza direct pe max_awps 0 ....sper sa nu se mai intample..si daca sunt reguli...hai sa le respectam
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Lamurire awp 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de kuddo 25.08.08 18:23

    Joannyta a scris:Asta stiam. Credeam ca s-a schimbat ceva si nu am aflat.

    Pai daca sti atunci dece pui aceleasi intrebari la care s-a mai raspuns odata. Situatia este clara max_awps va avea mereu valoarea "1" cu exceptiile pe care le-a mentionat murdoc mai sus. Daca dati la vot o harta cu awp si se schimba harta pe awp atunci o sa jucati knife toata harta cu exceptia a 2 persoane care vor fi norocosii ce vor avea awp.
    De aceea am mentionat sa nu dati la vote harti cu awp, pe langa motivul ca nu toti playerii stiu awp.
    Iar adminii care vor da ban pentru cei ce folosesc awp sau ameninta pe aceastia vor avea adminul scos si/sau vor primi ei înșiși ban pentru afirmatia imbecilă.

    Atentie, cvarurile de pe server NU se folosesc fara un motiv intemeiat deoarece serverul este setat din standard cu anumite cvaruri ce nu trebuiesc modificate.
    Joannyta
    Joannyta
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 390
    Varsta : 33
    Localizare : middle_of_nowhere
    Jocul preferat : Lamurire awp 40b66c0193a4db13abfc372918805ec79783f9af
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 08/04/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de Joannyta 25.08.08 18:27

    Pai daca sti atunci dece pui aceleasi intrebari la care s-a mai raspuns odata
    Am pus intrebarea pentru ca sunt admini care ameninta jucatorii cu ban pentru ca folosesc awp. Si era posibil sa gresesc eu.
    kuddo
    kuddo
    WebDesigner and Owner
    WebDesigner and Owner


    Numarul mesajelor : 1880
    Varsta : 36
    Localizare : Holy Vatican City
    Jocul preferat : Lamurire awp 428df26bc35b09319e31b1ffb712487b20b3245c
    Reputatie : 31
    Data de inscriere : 19/03/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de kuddo 25.08.08 20:18

    Jucatorii care ameninta sau dau ban din astfel de motiv vor pierde adminu definitiv.
    StrikeZ0R
    StrikeZ0R
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?
    Counter-Strike ? Ce-i aia ?


    Numarul mesajelor : 12
    Varsta : 33
    Localizare : Bucuresti
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 21/08/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de StrikeZ0R 25.08.08 23:37

    Daca dati la vot o harta cu awp si se schimba harta pe awp atunci o sa jucati knife toata harta cu exceptia a 2 persoane care vor fi norocosii ce vor avea awp.
    De aceea am mentionat sa nu dati la vote harti cu awp, pe langa motivul ca nu toti playerii stiu awp.


    kuddo aici pot sa-mi exprim si eu o parere persoanala , sper sa nu deranjez , dar daca unii nu stiu cu awp pot sa iasa cat timp e o harta de tipul awp pentru ca ti se face odata si odata pofta sa joci o plansa de genul awp nu stiu asta este parerea mea sper ca nu am deranjat am intrebat ca un simplu player , e bine sa fie o rotatie permanenta de harti doar asa or sa intre playeri foarte buni pe server si serverul va creste in valoare , nu ca nu ar fi deja , dar mereu se tinteste la mai sus nu? Smile

    sper ca nu am deranjat Smile oricum tot voi owneri decideti Very Happy
    Ange! oF Dea3h
    Ange! oF Dea3h
    Veteran !
    Veteran !


    Numarul mesajelor : 42
    Varsta : 32
    Localizare : romania
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 18/08/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de Ange! oF Dea3h 26.08.08 9:35

    scuze ca ma bag si eu aici....dar este un admin pe server...care...daca ai awp iti da slap disarm in mijlocul rundei...si cand intra deja da max_awps 0.....chiar dupa ce ati hotarat voi ownerii ......el spune ca nu poate juca cu awp...le da disarm si slap si slay si ai ameninta cu ban pe playerii...
    eram ieri pe harta de_predator..si un player avea awp si ia dat slay...si in acea runda EL si-a luat awp.....
    nu spun numele adminului sperand ca va vedea ce am scris si nu va mai proceda asa....
    sper ca nu am deranjat....bft si re all
    O_x
    O_x
    Server Slot
    Server Slot


    Numarul mesajelor : 154
    Varsta : 31
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 05/08/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de O_x 26.08.08 10:24

    Ange! oF Dea3h a scris:scuze ca ma bag si eu aici....dar este un admin pe server...care...daca ai awp iti da slap disarm in mijlocul rundei...si cand intra deja da max_awps 0.....chiar dupa ce ati hotarat voi ownerii ......el spune ca nu poate juca cu awp...le da disarm si slap si slay si ai ameninta cu ban pe playerii...
    eram ieri pe harta de_predator..si un player avea awp si ia dat slay...si in acea runda EL si-a luat awp.....
    nu spun numele adminului sperand ca va vedea ce am scris si nu va mai proceda asa....
    sper ca nu am deranjat....bft si re all

    cunosc acest admin...pe mine ma amenintat cu ban permanent.. What a Face What a Face ....eram pe de_nuke era amx_Cvar max_awps 1...un awp pe echipe..il luasem eu..si mi-a spus daca nu las awp imi da ban..nevoit am lasat awp..Very Happy...dorind sa joc in continuare..nu am vrut sa-i fac reclamatie..pentru ca nu vreau sa am probleme !
    ^Daddy^
    ^Daddy^
    Scoala de CS
    Scoala de CS


    Numarul mesajelor : 20
    Varsta : 32
    Localizare : iasi
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 25/08/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de ^Daddy^ 26.08.08 12:41

    pai daca e awp pe 1 inseamna ca avem voie cu awp......da are dreptate ange! oF Dea3h si O_x ca si pe mine ma avertizat ca daca nu las awp imi da ban.......BFT ALL
    Irina22
    Irina22
    MEMBRU DE ONOARE
    MEMBRU DE ONOARE


    Numarul mesajelor : 168
    Varsta : 37
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 11/05/2008

    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de Irina22 26.08.08 13:23

    murdoc a scris:credeam ca s-a inteles treaba cu awp-urile. comanda max_awps va fii folosita doar de owneri. regula este valabila pentru toti adminii de la rangul supervisor(inclusiv) in jos. adminii nu au voie sa ameninte jucatorii cu ban sau sa le faca orice alta observatie daca joaca cu awp-ul (exceptie face cazul in care un jucator sta la panda in baza). mai clar de atat nu cred ca se poate...

    si ...

    kuddo a scris:Jucatorii care ameninta sau dau ban din astfel de motiv vor pierde adminu definitiv.


    deci s-a ajuns la o concluzie destul de clara !

    Continut sponsorizat


    Lamurire awp Empty Re: Lamurire awp

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19.05.24 10:45